?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 June 2009 @ 11:53 am
Moje diplomka je nejspíš prokletá  
Včera toho martyria s nefunkčními tiskárnami asi bylo málo. Myslela jsem, že už si jenom v klídečku počkám, až si pro ty dvě tlustý mrchy v neděli zajdu.
Před pár minutami zvoní telefon. Slečna z copycentra mi volá a hlásí, že má problém. V té chvíli se mi opět udělalo silně né volno. Během cesty z místa zadání do vázárny se návrh desek asi rozhodl vyrazit si na prázdniny dřív, ztratil se a je v čudu. Musela jsem slečně nadiktovat, co kam a jakým písmem má šoupnouti, ještě jsem upozornila na to, že dole má být jenom rok a ne i místo vydání (jak katedra žádá), ubezpečovala jsem jí, že vím, že tam mám jeden řádek navíc a tak dál. No, fajn. Těším se, až si je půjdu přebrat a něco bude špatně. To mě potom najdete nejspíš někde na Můstku, jak se svorně držím ruku v ruce s tou bláznivou stařenou, budu si notovat Máš má ovečko a zbytek světa mi bude ukradenej.
Ale možná, že kdybych před komisí vyjmenovala celé tohle utrpení, že by je to přesvědčilo a diplomku mi uznali i bez obhajoby. Co myslíte vy? :)
Tags:
 
 
Nálada: nervousnervous
Poslouchám: budou zprávy
 
 
 
nienan: brushingnienan on June 26th, 2009 12:32 pm (UTC)
Já myslím... že jsem vážně, ale opravdu vážně ráda, že jsem se studií dobrovolně vzdala XD
A mylím, že ti to určitě uznají, a jestli ne, tak je zbij.;oD
A taky si myslím, že jsi fakt dobrá, že ještě na tom Můstku nejsi, já už bych asi zalezla dávno pod stůl a odmítla znovu vylézt%o)
A pak si ještě myslím, že je určitě něco ve vzduchu, blbé období a tak podobně, a zas bude jednoho dne světleji a všechno nějakou chvíli poběží v pohodě, bo jinak to snad není možné%o)
Alice Strongholdspiritofdream on June 26th, 2009 12:57 pm (UTC)
Má lepší polovička mi umožňuje se nezbláznit. Trapné klišé, ale je to tak. ^^
A to blbý období je asi takový celoplošný. Skvrny na slunci? %-))))
nienannienan on June 26th, 2009 02:29 pm (UTC)
Jo, to bude zcela jistě ono;oD