?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 June 2009 @ 11:53 am
Moje diplomka je nejspíš prokletá  
Včera toho martyria s nefunkčními tiskárnami asi bylo málo. Myslela jsem, že už si jenom v klídečku počkám, až si pro ty dvě tlustý mrchy v neděli zajdu.
Před pár minutami zvoní telefon. Slečna z copycentra mi volá a hlásí, že má problém. V té chvíli se mi opět udělalo silně né volno. Během cesty z místa zadání do vázárny se návrh desek asi rozhodl vyrazit si na prázdniny dřív, ztratil se a je v čudu. Musela jsem slečně nadiktovat, co kam a jakým písmem má šoupnouti, ještě jsem upozornila na to, že dole má být jenom rok a ne i místo vydání (jak katedra žádá), ubezpečovala jsem jí, že vím, že tam mám jeden řádek navíc a tak dál. No, fajn. Těším se, až si je půjdu přebrat a něco bude špatně. To mě potom najdete nejspíš někde na Můstku, jak se svorně držím ruku v ruce s tou bláznivou stařenou, budu si notovat Máš má ovečko a zbytek světa mi bude ukradenej.
Ale možná, že kdybych před komisí vyjmenovala celé tohle utrpení, že by je to přesvědčilo a diplomku mi uznali i bez obhajoby. Co myslíte vy? :)
Tags:
 
 
Nálada: nervousnervous
Poslouchám: budou zprávy
 
 
 
ilwin on June 27th, 2009 08:08 pm (UTC)
Teda na tohle budeš jednou vzpomínat a dávat to k dobru jako veselou historku závěru studia! *nestačí koukat*
Jinak souhlasím s Eve - v rámci zachování rovnováhy pak ten závěr a zakončení (obhajoba a spol.) budou úplně fantasticky úžasné a bezproblémové a pohodové a se skvělým výsledkem.
Tohle je prostě jen ten zvrácený smysl pro humor našeho milého vesmíru/vyšší moci ^^
*maličko čaruje, aby pošoupla váhy zase už na tu pozitivní a hladkou stranu* ^^
Alice Stronghold: I teachspiritofdream on June 27th, 2009 08:14 pm (UTC)
Oooo, tak to jo. ^^