?

Log in

No account? Create an account
 
 
13 July 2009 @ 05:19 pm
"Byl to takovej grupáč, že tam určitě někde byl i tučňák..."  
Festival fantazie Chotěboř 2009.
Oujéééés!
Nebo že by KriplCon? :DLetos to bude hodně bodové, protože narozdíl od předchozích ročníků jsem si nedělala denně zápisky. Důvod je prostý. Nebyl čas. ^^

* Cesta byla suchá, místy mokrá, hlavně se na ní asfaltovalo a do Chotěboře nás vydýchaný bus dovezl s asi půlhodinovým zpožděním. Starousedlíci a domorodci se nestačili divit, co se to do toho busu žene. Festivaláci měli místenky. Místní... ne.
* Registrace ve stadiónu. Děs. Daleko. Chtěla jsem nechat krosnu ležet jako mrchu uprostřed cesty. On by se o ni někdo postaral. :)
* Ubytování. No, jsem spokojená míň než loni, protože ač jsme do poznámek o ubytování jasně psaly, že chceme ten samý pokoj jako loni, nebo alespoň ten naproti, s okny na západ, dostaly jsme něco až na konci třetího patra. A s okny na východ, of course. Příště asi k poznámce připojím i výhružky. :D Další průser. Obchodní akademie, vedle které je ubytovna, se rekonstruuje. Stejně bych asi nebydlela jinde, ale docela bych ocenila, kdyby se někde na festivalových stránkách objevila poznámka, že OA se bude opravovat. Opravovalo se denně od 7:00, bylo to dost strašlivý, děkuji moc za špunty do uší. Navíc, místní snědí dělníci po nás vždyckdy divně koukali a přiznávám, opravdu mi to nebylo příjemné. Na to, jaký za to chtějí těžký prachy, mohli mít tu slušnost a varovat předem.
* Náš pokojíček. Nepraktický. Těžce nepraktický. Na fotkách je to vidět velmi dobře, jak těžce nepraktický jsme si ho udělaly. Stálo nás to přeražený medvědův nehet a omodřinované kočičí nožky. Ale i tak to byla zábava. :D
* Tučňáčeeeek! Rebelka, tučňátko, tučňáček a další jména, byla adoptována. Jelikož medvědi, kočičky i tučňáci baštěj rybky, stala se ze mě a z Dang maminka a... maminka. Tučňátko mělo tu povinnost nás tak zdravit. Ale říkalo nám tak jedině, když něco chtělo. Můžu vám upřímně říct, že jsme si ji asi měly adoptovat už jako vajíčko, teď je to už příliš nezávislý tučňák na výchovu. Ale jinak je to tučňák naprosto k umufání!
* Keneu. Orel. Rys. No prostě ta úžasná holka, která se na vás pokaždé usmála a která vůbec nejde vyfotit. Hrát s ní hry je radost.
* Jack Sparrow. Loni jsem ho nedokázala požádat o to, aby se se mnou vyfotil. Letos jsme s ním hrály kulečník. Jajsk. Akorát že je teď chudák nezadán, lovil slečny a ulovil... no, čtyři takový nějaký lesby. Pech, co? :D
* Arengil, Julie, Aveva, Danae. Těšila jsem se na ně celý rok. Ve skutečnosti jsou všechny ještě skvělejší než na netu. Akorát mě mrzí, že krom Danae, jsme se s žádnou nestihly rozloučit. A Arengil stále ještě dlužím pohádku o tom, jak se medvídek a kočička staly párem. :D
* Tess. Dokonalá, úžasná a já mám občas problémy odtrhnout od ní oči a uši. A jsem přesvědčená o tom, že i kdybych viděla, jak tahle sithka drží v ruce vařečku, měla bych jistotu, že by mě s ní dokázala zabít jednou ranou. Vypadá nádherně, v kostýmu, v civilu, s mečem, bez meče.

Zde zachycena profíkem. No není ouplně oužasná?
Zním jako šílená fanynka? Tak to ještě nevíte, co vás čeká dá.
* Ness. Ona vypadá úplně jinak, než jsem si myslela! Sice jsem s ní moc nemluvila, jsem přecejen ještě malé medvíďátko a mám k veličinám tohohle typu respekt, ale i tak jsem moc ráda, že jsem ji viděla živě.
* Kapitán Jack Harkness. Fanynkysmus nejtěžšího ražení. Je mi jasný, že míchat postavu, herce a cosplayáka je životu nebezpečný, ale když on je tak... tak... tak... mufací! (A od Dang mám svolení k fanynkysmu a nekritickému obdivu, abyste si o mně nemysleli nějaké špatnosti.) Navíc vypadá jako jeden můj bývalý spolužák. Pořád jsem po něm pokukovala, na cosplayi se se mnou vyfotil a po posledním díle Torchwoodu jsem mu položila intimní otázku. Nechtělo se mi věřit, že tomu mufíkovi je jen o rok méně než mně. (No, nicméně já taky nevypadám na 24, co? XD)
* Japonsko a Fejsík. Další fanynkysmus. Nesmát. Chlapi tohohle typu já prostě žeru. :D NipponCon, dokumenty, skvělý přednášky a mnoho věcí, které jsem nechtěla vědět o Japonsku (a přesto jsem ráda, že je vím). Výpadky proudu. Juch.
* Hry. Hry. Hry. Hry. HRY! Z těch se dá zmagořit vždycky. Zvlášť, když hrajete Děti z Carcassonne, což je hra určená malým, opravdu hodně malým dětem. Váš věk klesá geometrickou řadou s každou hrou, kterou hrajete. A taky umíme zase další nové hry, takže příště už neskončíme jenom u želviček a osadníků. :)
* Slaninové toasty. Mňam. Myslím, že se povedly. Moc. Dokonce jsem se inspirovala a budu si je dělat doma. *slint*
* Cosplay. Netuším, z jakého důvodu mi hráblo, ale po té, co si Padmé stěžovala, že do cosplaye přihlásilo hrozně málo lidí, do fantasy sekce dokonce jenom čtyři. A medvědovi hráblo a zeptal se spoluzviřátek, jestli by nešla do cosplaye. Šla. A mohla to být sranda, kdyby přihlášky už nebyly uzavřené. A kdyby Padmé nezapomněla předat kontakt na slečnu, která měla na starost hudbu. Kolik my toho naběhaly, to radši ani nechci vědět. Nicméně, výsledek za to asi stál. Alespoň tedy mně a Dangie, jelikož a protože jsme obsadily třetí místo. Už začínám uvažovat o tom, v čem půjdu příští rok, fak jsem se nadchnula. Regi asi ne, ale ostatní zviřátka to chytlo.
Cosplay očima profíka vypadal následovně:


Nightrunners


Lejdynka dokonale k sežrání. <3


Sir Alec z Kerry


Kathme


Legolas Aragorn


Skřet - výtězný kostým jak fantasy sekce, tak ceny diváků


Kapitán Jack Harkness *squeee*


Hrozivý Hulk


Slečna Silk Specter (kostým, který lámal srdce a mnohé další orgány mnoha přítomným mužům)


Vítězný sci-fi kostým. Takhle nevypadá tak působivě jako na místě, ale nutno říct, že mladík si ho celý dělal úplně sám.


Jedno oko červené, druhé modré... Že by chtěla zabít nějakou tu Mařenu?


Nesoutěžní, leč skvěle trsající kloni.


Alec a Seregil - přistiženi. ^_^


Všechny vítězné kostýmy + Padmé

A jedeme zase dál. Kde jsem to byla? Jo... Cosplay za námi, takže je na čase zmínit další bod.
* Torchwood. "Torchwood je strašný seriál a nechápu, proč na něj všichni koukáme," prohlásila Aveva a zamáčkla slzu. Třetí řada Torchwoodu se vysílala vždy po půlnoci, vždy v angličtině. U poloviny situací vůbec nevím, co se tam řešilo, takže se na to ještě jednou podívám. Ale bude to boj. Nebudu o tom mluvit, protože nechci spoilerovat. Ale myslím, že Avevina věta to vystihla naprosto přesně. To nebyl Torchwood. To byla jen nějaká kvalitní, nepovedená fanouškovská verze. Zápletka geniální, první dva díly k posmání a s ňuchacími záběry. Od třetího dílu je to totální, maximální a naprosto odporná deprese. Už to nechci nikdy vidět znovu. Ne, blbost. Chci čtvrtou sérii. Takovou, ve které Doktor dá zase všechno do pořádku. Ugh.
* Vše je čím dál více gay friendly. Tentokrát jsme tam nebyly s Dang jediné otevřeně gay. Letos tam kromě králíko-vlčího páru byl ještě další dívčí pár, který jsme pravidelně vídaly na Torchwoodu, plus dalších hodně lidí. Juch, juch, juch, takováhle atmosféra se mi líbí. Taková, kde nikdo neřeší, nepodivuje se a blbě nečumí. No není to skvělé? ^^
* KriplCon. Více zranění, více bolístek, více nachlazených. Pašerák by mohla vyprávět. Vlastně nemohla, protože nemůže mluvit. Kotě taky moc nemluví, když už, tak má drsný, velmi drsný hlas typu "od svých 12 let kouřím 40 cigaret denně". Chuďátko moje. (Je to zelený sliz kočičího tvaru, plameňákodlak a rohožka, ale vůbec to neřešte, protože tomu by nikdo nerozuměl.)
* Počasí. Mám pocit, že letos vyšlo nějak docela dobře, až na ten den, kdy od tří do půlnoci lilo a na středu, kdy bylo tak maximálně 13°C. Ale jinak příjemně, hřejivě, popřípadě do pláště balivě.
* Mařeny, upírky, Amanová, Noční běžci... Jo, souvisí to s Cosplayem, ale musím to zmínit extra. Jsem totiž dokonalá Mary Sue víla. :p

Momentálně jsem totálně vypatlaná, furt mě někdo vyrušuje, takže nemám sílu to po sobě číst. Prosím proto, abyste byli tolerantní. Taky jsem. :DFotografie z Chotěboře TADY TADY TADY !

Nutná poznámka na závěr: zájemci o fotografie z Pašerákových přednášek a nějaká ta mizerně kvalitní videa, nechť se v komentáři zmíní extra. Plním Tessino přání, aby nikde nebyly veřejně, leč byly k dostání.

*odpadla*


P.S. Nadpis je doslovný citát z přednášky o mytologických stvořeních v Narnii. Tučňák to stále vehementně popírá...
 
 
Nálada: apatheticapathetic
Poslouchám: Zprávy
 
 
 
josikajosika on July 13th, 2009 06:33 pm (UTC)
Já si myslím, že nerozloučení se je jen příznakem toho, že se zase brzy sejdeme, ne? Teda až mě přejde festivalová chřipka.
Mimochodem, mně se TW líbil. Bylo to strašně moc depresivní a stejně jako všem ostatním mi zlomil srdce, ale byl dobře napsaný a já bych nechtěla, aby odcházel s ostudou. Každopádně jsme s Ave už po čtvrté části přísahaly, že to takhle nenecháme, takže můžete doufat, že to zvládneme dodržet:-)
Alice Stronghold: sexyspiritofdream on July 13th, 2009 06:38 pm (UTC)
Tak to každopádně!
TW se mi taky líbil, s ostudou určitě neodejde. Byla jsem nadšená. Jen mi prostě není úplně příjemná myšlenka, že by to mohlo skončit takhle. *nespoileruje* Jack přece není zbabělec.
- josika on July 13th, 2009 06:46 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 13th, 2009 06:51 pm (UTC) (Expand)
- arengil on July 16th, 2009 02:12 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:17 pm (UTC) (Expand)
Rozarka: seimei+ritsukarozarka_cz on July 13th, 2009 07:09 pm (UTC)
Jé, to mě mrzí, že mi to letos nevyšlo D: Pár nesouvislých a nesouvisejících poznámek k fotkám:

- modré boa! Modré boa! Kdo, kdy, kde, jak, k čemu? XD Jen součást kostýmu Mary Sue? Jsem Mary Sue? Je Mori Mary Sue? <= OK, chápu, že to asi moc nedává smysl, ale modří vědí...
- ta neidentifikovaná slečna na fotkách s Danae a Arengil je dreamingallday - to jsem nevěděla, že nakonec jela. Už aby byl AdVík, stýská se mi...
- zdravím Julii a světlou Nif a doufám, že se popůlnoční debaty nesly v podobném duchu jako na Weasleyconu :-) Jestli jo, jedu příští rok na sto procent, i kdybych měla dát v práci výpověď. Už aby byl AdVík...
- AMconí plakáty nemají chybu. Už aby byl... eh, už mlčím.
- Kukuřice! Tak tady radši mlčím jako hrob... XD
Alice Strongholdspiritofdream on July 13th, 2009 07:13 pm (UTC)
Jejda, tak to jo. Ona se představovala, ale já jsem *mohutný stydík* jaksi zapomněla, kdo to je.

A... nevíš čistě náhodou, kdo je ta slečna s dlouhými copy?
- rozarka_cz on July 13th, 2009 07:22 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 13th, 2009 07:25 pm (UTC) (Expand)
- josika on July 13th, 2009 08:47 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 13th, 2009 08:50 pm (UTC) (Expand)
- (Anonymous) on July 13th, 2009 07:39 pm (UTC) (Expand)
Ave - spiritofdream on July 13th, 2009 07:50 pm (UTC) (Expand)
Re: Ave - (Anonymous) on July 13th, 2009 09:12 pm (UTC) (Expand)
- arengil on July 16th, 2009 02:13 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:22 pm (UTC) (Expand)
- arengil on July 16th, 2009 02:14 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:16 pm (UTC) (Expand)
- arengil on July 16th, 2009 03:13 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:13 pm (UTC) (Expand)
alion.myopenid.com: otpalion.myopenid.com on July 13th, 2009 08:25 pm (UTC)
Tak než to všechno zapomenu...!
Předně jsem úplně unešená fotkami! Myslela jsem, že na nás se na cosplay téměř (nebo spíš vůbec) nehraje kromě animeconů, kde je to pak L a Light všude a nic jiného, ale úplně jste mě přesvědčily! Miluji váš Nightrunners, všechny vypadáte naprosto perfektně! Jako Misa ti to vážně sluší, i když ji prostě stále vidím jen blond, ale já taky měla hnědé vlasy jako Misa, takže nemám co říkat. :)
A pak ten kostým upírek... OMG! Naprosto vaše upírské pojetí miluji. Obě vypadáte úplně jinak, vůbec bych vás nepoznala! Aw.
Nápad jít za Mary Sue mi připadá prostě geniální. :)

Takže když to shrnu, jsem fotkami úplně nadšená! Doufám, že příští rok nezklamete a uvidíme něco dalšího, ale o tom nepochybuji, dkyž už teď plánujete. :) Když budu náhodou zpět v ČR, tak se určitě přidám, cosplay mi vážně chybí. :)
Alice Stronghold: squeespiritofdream on July 13th, 2009 08:30 pm (UTC)
http://www.trik.cz/2009/ffg/
Tady jsou profi fotky ze středy, jsou tam vidět všechny kostýmy, tedy až na jednoho ze dvou Aragornů (který vypadal jako Boromir), tak se můžeš pokochat.
Já taky Misu vidím blond, ale to bych pak nebyla Seregil. Ale opájím se šílenou myšlenkou jít příští rok za Misu a za Střelenku, takže tam by ta platina i mohla fungovat. Cosplaaaaaay! <333

Hí, a ten upíří převlek mám asi nejradši. Sice si mě pletli s čarodějnicí, ale malé děti se mě bály. *evil laugh*
vetesnictvi: penguinvetesnictvi on July 14th, 2009 08:55 am (UTC)
Tuč tuč!
Já vážně vůbec netušila, že to bude až tak strašně MOC dobré...
A jsem hrozně ráda, že jsem vás všechny poznala.
A stihla jsem se rozloučit jen s tebou a Kotětem a Králíčkem a Vlčetem. Takže musím jet příště znovu;).
íííí <3.
A mohla bych poprosit o fotky z Pašerákových přednášek, mami ;)? Slibuju., že budu hodné tučňátko a nebudu ti říkat mami jen, když něco chci:D:D.
Alice Stronghold: squeespiritofdream on July 14th, 2009 09:02 am (UTC)
Jsem ráda, že se ti tam líbilo. Takže zase příště, co? :D
Fotky máš poslaný na mobil, malé hodné tučňátko.
Ještě mě tak napadá... spala jsi dneska s hlavou pod křidýlkem? ^^
- vetesnictvi on July 14th, 2009 03:04 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 03:08 pm (UTC) (Expand)
aliceingarden: Prevííítaliceingarden on July 14th, 2009 08:56 am (UTC)
Poznatek první: někteří lidé se dřív nebo později prostě MUSÍ semknout.:o)
Poznatek druhý: moc vám to slušelo. Ještěže jsem nejela,kazila bych vám to.:o)
Jsem moc ráda, že jste si to užily, fotky jsou super!
Poznatek třetí: jakožto vyčerpaný,nekomunikující, v práci trčící a prevíty pronásledovaný mimolemur asi FAKT nejsem součástí žádné komunity. Nemůžu být... Uch. Ještěže mi příští týden přijede Břečťan.:o))) *mává a klesá do hlubin deprese*
Alice Strongholdspiritofdream on July 14th, 2009 09:05 am (UTC)
Ale no táááák, Lemure, neser. :p
Hezky zaléz do pelíškovitého baobabu, odpadni, vyspi se a čerpej sílu. *bručí ukolébavku*
(Anonymous) on July 14th, 2009 02:18 pm (UTC)
Pašerák
Pašerákovi vůbec nevadí, budou-li fotky z jeho přednášek volně dostupné.
Audio a video už je něco jiného, tam na vyžádání ;)
*kašly kašly síp síp*
Alice Stronghold: squeespiritofdream on July 14th, 2009 02:32 pm (UTC)
*___*
Pašerááák zde!
Ono audio a video asi stejně nebude, protože jsou to moc velké soubory na přeposílání (ani sendspace.com to nebere). A co se obrázků týče, děkuji za svolení (přecejen, on je to tvůj text a tvoje práce), hodím sem i k barevným holkám odkaz na galerii. ^^


Pašerááááák! </ fanynykysmus> Ehm, doufám, že ti tyhle výlevy nevadí...
- spiritofdream on July 14th, 2009 02:37 pm (UTC) (Expand)
Pašerák - (Anonymous) on July 14th, 2009 02:58 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 03:02 pm (UTC) (Expand)
nienan: sebrahnnienan on July 14th, 2009 03:58 pm (UTC)
Tak koukám, že ano, moc hezky jste si to zjevně užily, right?^_^
Jak tak brouzdám těma fotečkama, skoro vám závidím^_^
Ty kostýmy jsou IMHO perfektamentní, btw.^_~
A ta sada těch fotek vývěsek A&M Conu mě celkom dostává, i když slečny zakladatelky by asi trochu skřípaly zoubky XD
Alice Stronghold: sexyspiritofdream on July 14th, 2009 04:04 pm (UTC)
Návštěva určitě stojí za to. Alespoň na pár dní, třeba jen na jednu linii. Ale pravda je, že jsem doma už dva dny a stále jsem neskutečně infantilní. Zhruba před hodinou jsme byly s mamkou na nákupu a já se tam zasekla u jednoho plyšáka a íkvala jsem, že má ta blbost i pupík! %-)))

Kostýmy jsou boží, skvělé a ještě lepčí. A já jsem se, btw, totálně zamilovala do pláště. Asi ho budu nosit i v civilu. Jen škoda, že se pod to nevejde batoh. :D

AMCon...přemýšlím, kdy se vyměnil realizační tým protože na mém prvním FF jsem byla kapku nadšenější. Loni už to bylo jiný a letos... letos jsem tam byla snad jen dvakrát. Nemáš informace?
- nienan on July 14th, 2009 04:26 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 04:29 pm (UTC) (Expand)
- (Anonymous) on July 14th, 2009 06:38 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 06:48 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 06:51 pm (UTC) (Expand)
Pašerák - (Anonymous) on July 14th, 2009 07:04 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 07:06 pm (UTC) (Expand)
Pašerák - (Anonymous) on July 14th, 2009 07:25 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 07:27 pm (UTC) (Expand)
- dangerouss on July 15th, 2009 10:10 am (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 15th, 2009 10:11 am (UTC) (Expand)
- dangerouss on July 15th, 2009 10:17 am (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 15th, 2009 10:19 am (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 15th, 2009 05:48 pm (UTC) (Expand)
- dangerouss on July 16th, 2009 01:02 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:22 pm (UTC) (Expand)
- dangerouss on July 16th, 2009 05:30 pm (UTC) (Expand)
- dangerouss on July 14th, 2009 07:26 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 14th, 2009 07:34 pm (UTC) (Expand)
- dangerouss on July 15th, 2009 10:10 am (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 15th, 2009 10:12 am (UTC) (Expand)
- dangerouss on July 15th, 2009 10:17 am (UTC) (Expand)
My D is Not Silent.estriel on July 15th, 2009 07:16 pm (UTC)
Prohlédla jsem si zatím jen profi fotky, nečetla jsem, neboť jsem na netu jen na chvíli, ale jéé. Moc krásné kostýmy! Cosplay jsem si taky vždycky chtěla zkusit. :)
Alice Stronghold: squeespiritofdream on July 16th, 2009 05:16 pm (UTC)
Cosplay je skvělej. Je až neuvěřitelný, jak se člověk okamžitě začne chovat jinak, když má na sobě nějaký ten plášť, sukýnku, děsivý makeup... Prostě bomba. Asi to nějak souvisí s tou inklinací k fantastičnu a odporem k realitě. :)
Lithinlithin on July 16th, 2009 11:32 am (UTC)
Fejs? Fanynkysmus? To jde dohromady? :D
Jinak krásná reportáž, příště jedu na celou dobu, i kdyby nevím co :)
Ještě jedna otázečka - na kolik vás to vyšlo, když jste bydlely "normálně" a ne ve spacáku? Rvalo to žíly nebo se to dá?
Lucie ~ Dangerousdangerouss on July 16th, 2009 12:58 pm (UTC)
Asi 3 500Kč, což je o tisíc dražší než loni. Nevím, jak to komu co rvalo, ale mým rodičům se zatím zdá, že se to dá. XD
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:20 pm (UTC) (Expand)
arengil: síla: Čarodějnicearengil on July 16th, 2009 02:16 pm (UTC)
Jo, z Tess jsem taky úplně na větvi. Ale pšššt! ;)
arengil: rubrika: Osobníarengil on July 16th, 2009 02:55 pm (UTC)
A ty videa a spol. samozřejmě chci. :)
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:13 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 17th, 2009 08:32 pm (UTC) (Expand)
- spiritofdream on July 16th, 2009 05:20 pm (UTC) (Expand)
ilwin on July 17th, 2009 03:54 pm (UTC)
Paráda!! To muselo být opravdu skvělá relaxace a odpočinek a zábava a... a tak vůbec. ^^ *trochu závidí, ale současně ví, že by se svým strachem z cizích lidí a moc lidí na něco takového nemohla vyrazit, takže je v klidu* ^^
A kostýmy jsou opravdu super!! *___*
A jak tak čtu vaše různé entry a komentáře a tak, došla jsem k názoru, že to nachlazení mám od vás. A pak že mě antivir ochrání... ;D (protože s nachlazením jsem se probudila v pondělí a pohled došel později^^).
Alice Strongholdspiritofdream on July 17th, 2009 08:31 pm (UTC)
Jo, to je holovirus. :D
e_danae: Two Doctors by beneathgulmissye_danae on July 19th, 2009 09:06 pm (UTC)
Bezva reportáž, parádní fotky! Díky nim jsem si vaše kostýmy užila aspoň virtuálně a na zbytek noci vplula do nostalgie. Achich ach :)
(Anonymous) on September 24th, 2009 08:45 pm (UTC)
Ness
(Objevila teprve teď v záchvatu nostalgoe po FF)
Prý veličina, checht, spíš starý kanál:-D, klidně ses měla osmělit, já hlavy netrh... ehm, no... ale jen těm zlým!
Jen bych se ráda zeptala - jak sis myslela, že vypadám? Já jsem na to děsně zvědavá, protože to, že vypadám úplně jinak, říká snad úplně každý, kdo mě v reálu potká.
Alice Strongholdspiritofdream on September 24th, 2009 08:57 pm (UTC)

*hodná*
*pro jistotu si přivázala hlavu pevněji k tělu* ;)

Záchvat nostalgie po FF mě přepadl někdy před čtrnácti dny, pročetla jsem si snad všechny články, na které byl odkaz v rámci festivalových stránek. Takže pochopení. :)

Co se týče toho, jak jsem si tě představovala. Na to se hrozně těžko odpovídá, nebyla to asi tak úplně konkrétní podoba, ale prostě jakási poloabstraktní bytost, která prostě nevypadá jako originál.
V reálu vypadáš taková něžná a maličká (teda ne proti mně, ale i tak), ten marysue ničící hlas a slova mi pasovaly k trochu řekněme drsnějšímu typu. Řekněme, že jsem si myslela, že vypadáš tak trochu jako ta slečna, která loni přednášela o Hugh Lauriem a letos o Johnu Barrowmanovi, co je jako Suzie z Torchwoodu... jéžiš, já radši někde vyhrábnu fotku tý holky. XD
Ugh, já se neumím vyjadřovat stručně. :D