?

Log in

No account? Create an account
 
 
15 July 2009 @ 05:54 pm
Jak bez ruky  
Chytila jsem antitechnologický virus od Lejdynky. Technika v mém okolí se hroutí. Tiskárna stávkuje, druhou jsem rozbila. Včera jsem nějakým nedopatřením ulomila anténku z wifiny. Nemám net. Taťka není doma a já vlastně netuším, jakou anténku si koupit. Chtěla jsem najít ten obchod, kde jsem kupovala kabel. Ale ten obchod někdo sežral. Prostě není. Takže čekám na otcův návrat (někdy zítra).
Zatrapaceně sakra taky už. Takže nemůžu nic posílat, nic psát, nic zjišťovat. Lalala.
*odmlčela se*
 
 
Nálada: angryangry
Poslouchám: Kréta
 
 
 
branwenbranworld on July 15th, 2009 04:52 pm (UTC)
popravdě, naprosto přesně chápu o čem mluvíš. ten virus mám taky a Puma taky, odjakživa... kdybys věděla, co všechno technika dělá nám a v jak nevhodných chvílích, asi by ses uchechtala xD (jen pro představu uvádím icq/qip/mirandu/cokoliv, co nám tu druhou ukazuje offline ačkoliv je online celý den zrovna když jedna z nás potřebuje povzbudit... na stop)
Alice Stronghold: *hug*spiritofdream on July 15th, 2009 04:58 pm (UTC)
Proč mi i tahle věta zní dvojsmyslně? Já bych se fakt měla už konečně vzpamatovat, to není vtipný. Ani trochu. :)
Ale to s tím icq je totálně na stop, zlatý g-talk. Nepotřebuje žádné připojení, stačí, když mají oba gmail. Juch.
*libuje si s gmailem a chatuje s kotětem*
calwencalwen on July 15th, 2009 07:52 pm (UTC)
Jak už psala Bran. Technika je hrozná stopařka. Virus nezávidím. Máme hojné zkušenosti. ( třeba teď ,když už odpověď píšu podruhé,páč mi to tu vyhazuje elektřina a zlobí to)
Alice Stronghold: *hug*spiritofdream on July 15th, 2009 07:53 pm (UTC)
Technika je zlo. A vůbec nejhorší je, že je vždycky chytřejší než já a když se do ní kopne, tak se rozbije. :/
:D
arengil: nálada: Ritsuarengil on July 16th, 2009 02:00 pm (UTC)
A neprodávala v tom obchodě čirou náhodou taková nenápadná milá babička? Jestli ano, už jistě dávno zatáhla za utajenou páku a obchod se přemístil do jiného světa. Takové známe. Zejména obchůdky na Starém městě jsou takto pohyblivé.
Alice Strongholdspiritofdream on July 16th, 2009 05:24 pm (UTC)
No, prodávalo tam takové ucho, co bylo mladší než já a bylo ze mě úplně hotový. Ale třeba babičce jenom hlídal krám, než se vrátila z oběda. :)
Každpádně dneska nejsem idiot, ten krám už je fakt zrušenej. Akorát teď prostě nevím, kde si tu anténu koupím. Protože jsem dneska oběhala 12 (slovy dvanáct!) obchodů s elektronikou a pc a jinými blbostmi a nikde nic. Prostě budu bez netu. Ještě, že jedu pryč. :)