?

Log in

No account? Create an account
 
 
18 August 2009 @ 02:09 pm
Břečťanové otázky  
Přiznávám, že jsem na ně tak trochu zapomněla. Tak trochu hodně. A teď jsem docela koukala, cože to v tom *.doc vlastně mám. A ony to otázky od Břečťanu.
Doufám, že nevadí ta měsíční prodleva. ^_^

1) Kdo bude po “Šerlokovi”?
Kandidátů je několik. Momentálně mě napadá "*shakes* pear" nebo "Phantom humour", ale ještě nevím konkrétně. Třeba už žádný nebude. A nebo budu mít úplně jiný typ notýsku a ten bude vypadat třeba jako Evžen. ;)

2) Kdyby sis mohla do bytu dát jenom tři věci, které by to byly? (Původně jsem chtěla dát jen jednu, ale nechci být zlá *nevinně kouká*)
Jako tři věci myslíš kusy nábytku? Nebo jako úplně tři věci? (Holobyt!)
Doufám, že to bylo myšleno na nábytek, v tom případě postel, nějaká krásná kredenc a šatní skříň. (Ještě jsem váhala, jestli skříň nebo čajový stolek, ale skříň vyhrála.)

3) Které náušnice jsou momentálně ty ouplně nej?
Mnooo, teď momentálně jsou to vždycky ty nejnovější, takže gumoví medvědi o Rebelky. Ale obecně jsou to asi ty velké kulaté spirálové z papíru. :)

4) Kdybys mohla v reálném životě používat jeden počítačový příkaz (např. zpět, kopírovat, hledat, delete apod., kterýkoli), který by to byl?
Jen jeden? O_o To nejde. To fakt nejde. To bych se zbláznila. :D Ale kdyby to bylo nutné, asi by to bylo "uložit", aby se s tím dalo později pracovat. :)

5) A v čem Medvěd nejradši spí?
V kočičím objetí v noční košili, čím pitomější, tím lepší. Nejradějc to má tu se Snoopym a s medvídky. :)
Tags:
 
 
Nálada: lazylazy
Poslouchám: Charmed
 
 
 
Brectanova: gingo Ebabrectanova on August 18th, 2009 09:47 pm (UTC)
Děkujůůů!Přiznávám, asi bych se už brzo ozvala, kdybych se nedočkala. Ale věděla jsem, jak jsi byla často a dlouho v pejru a mimo dosah sítě a vůbec. A trpělivost se vyplatila. ;-)

1) "*Shakes* Pear" se mi líbí moc!

2) Třemi věcmi jsem myslela jakékoli tři věci, klidně i ne tak docela věci. Spíš jsem čekala odpověď nějak ve smyslu "Kočku, konvičku na čaj a stojan s náušnicemi", ale ty jsi na to vyzrála! Takhle můžeš Kočku schovat do postele nebo šatní skříně a ještě na tom vyděláš. *nepříčetně se veselí*

3) Jo, spirály byly můj tajný tip, chííí. Taky by byly moje nejoblíbenější...

4) No jasně, uložit! Geniální Medvěde!

5) A Snoopyho a medvídky nemůžu než schválit.

Tak ještě jednou dík. A krásnou dobrou!
Alice Stronghold: squeespiritofdream on August 19th, 2009 02:48 pm (UTC)
Jojo, jsem zcela zaměstnaný medvěd. :D