Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Břečťanové otázky

Přiznávám, že jsem na ně tak trochu zapomněla. Tak trochu hodně. A teď jsem docela koukala, cože to v tom *.doc vlastně mám. A ony to otázky od Břečťanu.
Doufám, že nevadí ta měsíční prodleva. ^_^

1) Kdo bude po “Šerlokovi”?
Kandidátů je několik. Momentálně mě napadá "*shakes* pear" nebo "Phantom humour", ale ještě nevím konkrétně. Třeba už žádný nebude. A nebo budu mít úplně jiný typ notýsku a ten bude vypadat třeba jako Evžen. ;)

2) Kdyby sis mohla do bytu dát jenom tři věci, které by to byly? (Původně jsem chtěla dát jen jednu, ale nechci být zlá *nevinně kouká*)
Jako tři věci myslíš kusy nábytku? Nebo jako úplně tři věci? (Holobyt!)
Doufám, že to bylo myšleno na nábytek, v tom případě postel, nějaká krásná kredenc a šatní skříň. (Ještě jsem váhala, jestli skříň nebo čajový stolek, ale skříň vyhrála.)

3) Které náušnice jsou momentálně ty ouplně nej?
Mnooo, teď momentálně jsou to vždycky ty nejnovější, takže gumoví medvědi o Rebelky. Ale obecně jsou to asi ty velké kulaté spirálové z papíru. :)

4) Kdybys mohla v reálném životě používat jeden počítačový příkaz (např. zpět, kopírovat, hledat, delete apod., kterýkoli), který by to byl?
Jen jeden? O_o To nejde. To fakt nejde. To bych se zbláznila. :D Ale kdyby to bylo nutné, asi by to bylo "uložit", aby se s tím dalo později pracovat. :)

5) A v čem Medvěd nejradši spí?
V kočičím objetí v noční košili, čím pitomější, tím lepší. Nejradějc to má tu se Snoopym a s medvídky. :)
Tags: kleio
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments