Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Hlukové mučení a praktické kreativnění

Sídliště je příšerné místo k životu. Jako by nestačilo, že mi pod oknem bourají tři velká betonová hřiště a od půl osmé ráno do pěti večer musím poslouchat sbíječku, sousedi rekonstruují jádro, takže samozřejmě rámus nad rámus.
Ucpávky do uší nebo nahlas puštěné hard and heavy jsou jenom dočasným řešením. Včera jsem během dopoledne vzdala čtení a šla jsem vyrobit přáníčka, jež mi budou zítra večer k užitku.

bon voyage
Martinka se vydává na oceánografickou výpravu do Francie!

good luck
Holota jede mně neznámo kam. :)

krtek
A Bláža má narozeniny. ^^
Jo, ten krteček je opravdickej. Děkuji Pumě za obdarování zviřátky. <3Následně jsem to vzdala a vytáhla Kočičku na procházku přes Královské zahrady až na Letnou a zpět.
Odpoledne to chvíli vypadalo dobře, ale pak ten cirkus začal nanovo. Zuřila jsem a se sluchátky na uších jsem čuměla do papírů.
Nakonec mě vysvobodila Kočička, která měla nečekaně pokoj sama pro sebe. Vyrazila jsem, hodinu jsem se u ní učila. Dneska ráno dopoledne jsme dodělala druhou polovinu papírů. Když jsem dorazila domů, bylo tu cosi podezřelého. Jo... ticho!
S velkou nelibostí radostí jsem se pustila do skript, kterážto mě ráčila omrzet až před chvílí. Zvláštní, jakmile je ticho, tak to najednou jde.
Každopádně jsem "Šerloka" obohatila o další dva obrázky.Potřebuje tohle komentovat?


My medvědi si občas musíme dávat pozor na pusu.
Tags: , lu, vytvořila jsem
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments