Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Music:

Stojanový sraz

Nějak nechápu, proč se teplické srazy vždycky tak nějak vyjmou kontrole. :)


1) Včera jsem se vzbudila s šílenou kocovinou. (Už nikdy, nikdy, nikdy do mě nikdo nedostane kapitána Morgana, a už vůbec ne třikrát v krátkém časovém sledu!) Po váhání, jestli jsem vůbec schopná někam cestovat, jsem se odplížila směr Holešovice, kde jsem se setkala s Julií. Co mě velmi potěšilo, byl fakt, že i Julie má kocovinu. Ach.
2) Ve vláčku jsme já, osika (rostlina č. 2), králíče a vlče poznaly křečka, který statečně držel rezervované kupé. Nakonec jsme přisedly k nějaké paní, která nás ani neměla moc ráda, protože jsme celou cestu do Teplic nezavřely hubu.
3) V Ústí přistoupila Kočička a Stojan. Když jsem ho uviděla, chtěla jsem se ho nenápadně zbavit. Nicméně během dne jsem si k němu vybudovala silný citový vztah.
4)Teplice jsem přivítala výkřikem: "Ale nééééé!" a ukazovala jsem na odporně oranžový vlak, oranžové balónky a obří dav lidí. Vzápětí přišla smska od Lemura, že velký Puchejř jest tam a že ji těsně minula kamera. Zrodila se mi v hlavě myšlenka použít stojan jako zbraň.
5) Kavárna U Dědouška! Dokonalá! Maličká, ale kávu tam vaří dědoušek z čerstvě umleté kávy a udělá vám ji přesně tak, jak ji chcete. Pravda je, že kávový barbar jako já vůbec netušil, jakou kávu si má asi tak dát, nicméně dědoušek mile rád a ochotně pomáhal a doporučoval. Inu, tak jsem měla kafe z indie, které mě pravděpodobně probralo z kocoviny (a to je nepravá věta vedlejší, zabte mě někdo!).
6) Následný přesun směřoval již tradičně do Dobré čajovny. Seděly jsme tam skoro do půl sedmé, neskutečně řvaly, rušily, smály se, vyprávěly si debilní vtipy, mírně se separovaly a já a Julie jsme nejspíš ostatní decentně štvaly adoracemi Ianta Jonese. No nic.
7) Rozloučení s Lemurem, cesta, neskutečné loučení s Kočičkou v Ústí. Výměna náramků a nevyslovené věty.
A taky bych tímto chtěla upozornit Vlče s Králíkem, že Julii dluží peníze za cestu do Prahy!
8) Juliin návrh pokračovat ještě v krasojízdě a konečně rozebrat ten Torchwood. Přesun do Týnské literární kavárny byl následován asi dvouhodinovým probíráním skoro všeho možného, jen na ten Torchwood moc nedošlo. Ale to vůbec nevadí. Už hroně dlouho jsem si s někým tak dobře nepopovídala o věcech, o kterých se nedá bavit jen tak s někým. Julie ochotně vyslechla mou teorii o sv. Václavovi, konečně taky vím, jak se věci mají, dozvěděla jsem se zase o něco víc o Budči. A málem jsem tam zapomněla stojan, protože mezitím jsem se do něj zamilovala a nechtěla ho nikde nechat.
9) Částečně mou vinou přišla Julie o 700 korun. Na Můstku jsem ji požádala, jestli by mě nešla doprovodit dolů na žlutou. Šla. Revizoři číhali a Juliin kupón byl prošlý. Říkám si, že kdyby se mnou nešla, nepotkala by je. Fňu. Nejhorší na tom bylo, že mezitím mi jelo metro, takže jsem se s Julií nestihla ani pořádně rozloučit.
10) Nemohla jsem spát. Netuším, jestli to bylo tou kávou a silným černým čajem, nebo těmi myšlenkami, které mi v hlavě létaly sem a tam. Vím, že ještě ve tři jsem psala talí sms, že nemůžu spát. A pak jsem ležela, Kryla v hlavě jsem musela nahradit písničkou s "World were mine", protože s Krylem v hlavě se usnout nedá. Teprve poté mi došlo, že fakt, že si peru svoji podprsenku ve fontáně znamená spánek, což mě tak vyděsilo, až jsem se zase probrala. Takže vlastně nevím, jak dlouho jsem spala. Děs.

Na příští raz musím zase vzít stojan. Nebo alespoň pár jeho buněk. Bylo to pěkný, jen mám pocit, že v těch Teplicích nás bylo moc a ani jedna z nás si vlastně pořádně nepokecala s Adou.
Příště. :)
Tu jest pár fotek. :)))

Nezbytný dodatek: Ado, ten gingkový čaj je perfektní, díky moc!
A nezbytný dodatek č. 2: Lidé nemají sex. Sex je něco, co si vymysleli spisovatelé a scénáristi, aby měli čím zaplňit stránky/plochu. Lidé se množí dělením. A rozhodně nemají sex. XD
A sklerotický dodatek č. 3: Můj krk si neustále spokojeně vrní, poňáč byl včera namasírován. Jajsk!
Tags: my zvěř a rostlina
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 53 comments