?

Log in

No account? Create an account
 
 
02 September 2009 @ 06:43 pm
"Já si nedám nic, protože si u vás nemůžu nic dovolit."  
Třikrát hurá, dnes proběhlo velké setkání. Já a Dang jsme se na nějaký čas střetly s estriel. Opět další člověk, jehož hlas mě překvapil. A přitom jsem ji už několikrát slyšela mluvit na různých videích, ale naživo je to něco jiného. Mluví jako Ire. Trošku. Jujdáááp.
Trošku jsme se procházely po Praze, Esie si pak dala pizzu v kavárně za Staromákem, ve které jsem neměla ani na vodu. Mohla jsem si dát smetanu do kávy. Nebo med. Dokonce i obojí, ale to je tak asi všechno. Být chudá studentka je děs. Být chudá učitelka bude asi skoro totéž, co? :)
Dangie měla foťák, takže máme i drobné portrétky.
Doma probíhá cestovní horečka. Naši balí, vyšilují a já nemůžu dělat nic, protože se co chvíli otevírají dveře a oznamuje se mi, že kdybych měla hlad, mám si koupit něco k jídlu. Nebo že se mi nemá nic stát, mám zamykat a podobně. Znáte to, doma se nechává děcko. Jediný, kdo je v klidu, je náš plyšový hafan. ;)
Jinak začínám si myslet, že prodavačka v papírnictví je čarodějnice. A že mě uhranula nebo tak něco. Protože kdykolivěk já vlezu do našeho papíráku, stane se ze mě idiot. Potřebovala jsem koupit motouzek pro maminku. Nemohla jsem ho nikde najít, tak jsem se zeptala paní. Stála jsem přímo před ním. Klasika. Pak jsem se motala pod nohy asi čtyřem lidem, kteří procházeli k pokladně (no jo, začala škola...) a u pokladny se mi zase vysypaly všechny drobné na zem. Ale koupila jsem si další infantilní propisku, abych si napravila náladu. Je od Cinnamonroll a jsou na něm roztomilá lízátka, bonbónky a jedna ušatá příšerka. *malinkatý medvídešet*
Doma na mě čekalo překvápko. Znáte Veve? Já ne a ona nezná mě. Ale poslala jsem jí lízátka, abych jí udělala radost. Dnes mi došla odpověď. Byl v ní marcipán!
Nechci věci zakřiknout, ale mám dojem, že od jisté chvíle se něco zlomilo a ten životní držkopád se obrátil a já zase lezu nahoru. Prosím, ať mi to šplhání vydržíííí!

P.S. K fotkám, které lehce dokumentují Braninu a Pumiččinu návštěvu Prahy, přibyly ještě obrázky z dárečku, který nám všem dovezly. Takže kdybyste chtěli udělat kuk juk, můžete znovu tady. :)
 
 
Nálada: bouncy*squee*
Poslouchám: Zprávy. Zase. XD
 
 
 
ilwin on September 2nd, 2009 05:16 pm (UTC)
Nezkoušela sis poručit smetanku do kávy s medem? Čistě pro zajímavost jak by se zatvářili? ^^ (já ne, já bych to nedokázala, já patřím jen do druhé skupiny rozdělení podle doktora Vlacha ^^)

Kam jedou vaši? Na "pozdní" dovolenou?

*posílá amulet proti uhranutí* Propříště už ti ta zlá vědma z papírnictví neublíží ^^

*drží pěsti ať se Méďovi nadále daří* ^^
Alice Strongholdspiritofdream on September 2nd, 2009 05:56 pm (UTC)
Mwhaaa, jo, to jsem mohla. Já jsem totiž asi ta házecí skupina. ;)
Jen mě to nenapadlo. XD

Naši jedou na dovču do Řecka. Taťka nerad horko, mamka ráda moře, tak hledají kompromis mimo sezónu. :D
ilwin on September 2nd, 2009 06:28 pm (UTC)
Mě by to v tu chvíli taky nenapadlo. Většinou mě napadá, co všechno jsem mohla říct či udělat chvilku po té které události... je to dost k vzteku (navíc je to často opravdu jen chvilku, ne-li těsně po tom %o) ). (a když už mě něco napadne, neuskutečním... no ale to už sem nepatří).
Alice Strongholdspiritofdream on September 2nd, 2009 08:16 pm (UTC)
Jo, to si pak člověk ještě dlouho vyčítá, že neřekl, co měl. Stává se i těm nejlepším. :)
lemmesay on September 2nd, 2009 06:06 pm (UTC)
ÍÍÍÍÍÍP! Ta skládanka je tak neskutečně kawaii! Viděla jsem ji, když byla ve stádiu trochu časnějším a úplně mi teď vzala dech :D
ani jsem nevěděla, že jsem tak roztomilá :)
*ukradla zebru a běží pryč*
Alice Stronghold: I beleive in fairies!spiritofdream on September 2nd, 2009 07:01 pm (UTC)
Jsi oužasně roztomilý zebřík! ^^
A VRAŤ TO!!! ;)
My D is Not Silent.estriel on September 2nd, 2009 07:48 pm (UTC)
Kdopak je Ire??? (Někdo z Torchwoodu? ;)

Cinnamoroll je jeden z mych oblibencu z domecku Sanrio - mam s nim cely set dopisaku.
Alice Stronghold: I beleive in fairies!spiritofdream on September 2nd, 2009 07:51 pm (UTC)
Ire je jedna moc pohledná, půvabná a veskrze úžasná slečna, která je zároveň mladší setrou mé báječné kamarádky Višničky. Poslední dobou se chová divně, takže se určitě dala k Torchwoodu. ;)

Jo! Mám dojem, že jsem ty dopisáky obdivovala u Lu, když mi ukazovala dopisy od tebe. Já věděla, že tu potvůrku odněkud znám. :)
Lucie ~ Dangerousdangerouss on September 2nd, 2009 09:14 pm (UTC)
Kdo je Veve a kde na tebe vzala adresu. XDXDXD
Alice Stronghold: I beleive in fairies!spiritofdream on September 2nd, 2009 09:30 pm (UTC)
Veve je jedna od modrý a červený, dala jsem tam inzerát na akci lízátko a ona jediná měla dost odvahy na to, aby mi poslala adresu. :)
Amy Williamsliszkalupeni on September 2nd, 2009 09:45 pm (UTC)
O čarodějnicích nemluvit...znám jednu čarodějnici v jednom baru, vždycky se na mě divně tváří a já mám tendenci na ní dělat obličeje, když se nedívá :-))A nedávám ji spropitné. Tsk.
Tužka je super! Vypadá moc hezky. Kde se takovéhle blbosti dají koupit?
Alice Stronghold: I beleive in fairies!spiritofdream on September 2nd, 2009 09:46 pm (UTC)
U nás v papírnictví. Stojí 10 korun a mají je asi ve čtyřech verzích. :)
Amy Williamsliszkalupeni on September 16th, 2009 11:06 pm (UTC)
Hmpf, to se budu muset podívat do vašeho papírnictví. Už jsem si dlouho nekoupila žádnou blbost a myslím, že teď by se mi docela hodila.
(Anonymous) on September 3rd, 2009 02:37 pm (UTC)
Eve
Není to v tom kufru tamta kravička, jak už tu o ní byla řeč? Plyšového psa vaší rodině velmi závidím - dle mého názoru ideální domácí zvíře, pak dlouho nic a potom rybičky. Ale kočky jsou úplně jiná kategorie, ty sem nepatří:-)
Alice Stronghold: I beleive in fairies!spiritofdream on September 3rd, 2009 06:49 pm (UTC)
Jojo, to je naše Helga. Je to nejúžasnější kravika na světě. ;)
A Bobík, to je náš pes, má do ideálního domácího zvířete děsně daleko. Je to neskutečně drzej parchant. :D