Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

"Já si nedám nic, protože si u vás nemůžu nic dovolit."

Třikrát hurá, dnes proběhlo velké setkání. Já a Dang jsme se na nějaký čas střetly s estriel. Opět další člověk, jehož hlas mě překvapil. A přitom jsem ji už několikrát slyšela mluvit na různých videích, ale naživo je to něco jiného. Mluví jako Ire. Trošku. Jujdáááp.
Trošku jsme se procházely po Praze, Esie si pak dala pizzu v kavárně za Staromákem, ve které jsem neměla ani na vodu. Mohla jsem si dát smetanu do kávy. Nebo med. Dokonce i obojí, ale to je tak asi všechno. Být chudá studentka je děs. Být chudá učitelka bude asi skoro totéž, co? :)
Dangie měla foťák, takže máme i drobné portrétky.
Doma probíhá cestovní horečka. Naši balí, vyšilují a já nemůžu dělat nic, protože se co chvíli otevírají dveře a oznamuje se mi, že kdybych měla hlad, mám si koupit něco k jídlu. Nebo že se mi nemá nic stát, mám zamykat a podobně. Znáte to, doma se nechává děcko. Jediný, kdo je v klidu, je náš plyšový hafan. ;)
Jinak začínám si myslet, že prodavačka v papírnictví je čarodějnice. A že mě uhranula nebo tak něco. Protože kdykolivěk já vlezu do našeho papíráku, stane se ze mě idiot. Potřebovala jsem koupit motouzek pro maminku. Nemohla jsem ho nikde najít, tak jsem se zeptala paní. Stála jsem přímo před ním. Klasika. Pak jsem se motala pod nohy asi čtyřem lidem, kteří procházeli k pokladně (no jo, začala škola...) a u pokladny se mi zase vysypaly všechny drobné na zem. Ale koupila jsem si další infantilní propisku, abych si napravila náladu. Je od Cinnamonroll a jsou na něm roztomilá lízátka, bonbónky a jedna ušatá příšerka. *malinkatý medvídešet*
Doma na mě čekalo překvápko. Znáte Veve? Já ne a ona nezná mě. Ale poslala jsem jí lízátka, abych jí udělala radost. Dnes mi došla odpověď. Byl v ní marcipán!
Nechci věci zakřiknout, ale mám dojem, že od jisté chvíle se něco zlomilo a ten životní držkopád se obrátil a já zase lezu nahoru. Prosím, ať mi to šplhání vydržíííí!

P.S. K fotkám, které lehce dokumentují Braninu a Pumiččinu návštěvu Prahy, přibyly ještě obrázky z dárečku, který nám všem dovezly. Takže kdybyste chtěli udělat kuk juk, můžete znovu tady. :)
Tags: dopisy, fotky, infantilní já, kamarádi, sladkosti
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments