Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Zmuchlaný medvěd v tričku s Beowulfem s cizím mužem v cizím pokoji

Vlastně, ten muž nebyl tak úplně cizí. A vlastně to nebyl ani tak úplně muž. Byla to princezna. A drak. :D
Ale teď vážně.
Včera se mi povedla ta obhajoba a měla jsem velkou radost, o kterou jsem se ovšem neměla s kým podělit, poňáč Dangie odjela do Normandie, Sestřička se Švagrovou jsou kdesi v Rakousku Maďarsku. A tak mě napadlo, že bych třeba mohla napsat Filipovi, jestli by třeba nechtěl někam zaskočit. Začali jsme v Darumě dobrým čajem, mám takový dojem, že jsem se sjela rizé. A nebo to bylo tou euforií. Kdo ví. Každopádně pak mě Filip zatáhnul do studentské hospody. Seděli jsme venku, popíjeli beton, bavili se o všem možném. Popravdě, v té tmě venku a pod vlivem toho alkoholu se mi trochu rozvázal jazyk a dokázala jsem mluvit i o sexu. Kdo mě zná, tak ví, že to jedna z věcí, o které mluvit neumím, pokud ji nezaobalím do podušky z metafor a blbých vtipů. Nicméně, s Filipem to nějak prostě jde. Nebyla jsem opilá, nicméně docela se divím, že jsem některý věci dokázala vysypat ještě někomu jinému než Dangie. Hmpf.
Jak tak letěl čas, všimla jsem si, že je asi za pět minut půlnoc a že bych asi měla běžet, pokud chci stihnout poslední metro. Jenomže jestli se mi něco doopravdy nechtělo, bylo to odejít. Mňuk.
A tak jsem se nenápadně vnutila Filipovi do bytu. (Btw, je vtipné se takhle k někomu drze pozvat a místo poděkování velmi nahlas prohlásit: "Ale nebudu s tebou spát, aby bylo jasno.") Bydlí na Palačáku a ten byt je naprosto úžasný. A Filipův pokoj je... no... prostě... bezva! On tam má patro. A žebřík. A jednu postel nahoře a druhou dole. :)
Ještě asi do půl páté jsme si povídali a blbnuli, než jsme se rozhodli, že už bychom asi fakt mohli jít spát.
Probrala mě až Regilina smska v půl desáté ráno. Kupodivu jsem byla vyspalá, tak jsem něžně budila Filipa, aby mě vypustil z bytu. Než se snesl z výšin, seznámila jsem se s jeho velkým černým chlupatým kocourem. Miláček je to (ten kocour). Jo a mimochodem, Filip je nejenom drak a princezna, ale taky příšerná ochechule. A lechtá!
Teď jsem doma, po horký sprše, s hotovým seznamem literatury ke státnicím, jdu si vařit oběd a pak si narvat do hlavy mluvnici. Gah.
Brou noc. ;)


Tags: kamarádi, košišta, pivíčko, čaj
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments