Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Z Torchwoodu se blbne, už zase!

Včera jsem udělala jednu ne příliš chytrou věc. Stáhla si soundtrack k Torchwoodu. Pak jsem ten soundtrack natáhla do Jacka (nový mp3 přehrávač, kdyby to někdo náhodou ještě nevěděl). A pustila si ho před spaním.
OMGOMGOMG! Strašně se mi líbí hudební motiv Gwen a Rhyse (jo, taky zírám) a jemná hudba patřící k Toshiko. Jsem unesená akční hudbou znázorňující Jacka. A ze všeho nejvíc žeru "Jack´s love theme". Ta hudba je nádherná. Ze všeho nejkouzelnější je ovšem to, že hudební téma Ianta je upravenou verzí toho Jackova milostného motivu.
Když mi v uších zněla "Ballad of Ianto Jones", naprosto regulérně jsem začala brečet. Jsem prostě idiot, alespoň co se tohohle týče.

Nicméně odjinud. Píšu.
Asi zklamu všechny, kteří se těšili na nové torchwood-fikce. Nejsou to ony. A asi jen tak nebudou. Ale pokud ještě zůstali nějací věrní čtenáři, tak pro ně mám velmi dobrou zprávu.
Poděkujte za to Julii (josika), protože její pokračování ke Znamení šneka mě nakoplo touhou napsat si něco nového. Originálního a zcela jiného. Slashovitého. A krutého. Zatím jsem na 7 stránkách ve wordu a jsem na začátku. Mí věrní jistě tuší, že to je ně mě docela výkon, protože kratší žánry jsou mi bližší.
Příběhy z Cardiffu neutečou, věřte mi. Jen na ně není ta správná doba.
Co na vás chystám, se můžete dočíst na dreaming_garden, kde jsem prozíravě aktualizovala složku "Aktuálně". Akorát berte ten název skutečně jako pracovní, protože už teď vím, že se k tomu příběhu zoufale nehodí. Však ono mě něco napadne, nebojte. :)
A to je asi vše, jdu psát. ;)
Tags: povídky
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments