?

Log in

No account? Create an account
 
 
20 October 2009 @ 03:54 pm
Z Torchwoodu se blbne, už zase!  
Včera jsem udělala jednu ne příliš chytrou věc. Stáhla si soundtrack k Torchwoodu. Pak jsem ten soundtrack natáhla do Jacka (nový mp3 přehrávač, kdyby to někdo náhodou ještě nevěděl). A pustila si ho před spaním.
OMGOMGOMG! Strašně se mi líbí hudební motiv Gwen a Rhyse (jo, taky zírám) a jemná hudba patřící k Toshiko. Jsem unesená akční hudbou znázorňující Jacka. A ze všeho nejvíc žeru "Jack´s love theme". Ta hudba je nádherná. Ze všeho nejkouzelnější je ovšem to, že hudební téma Ianta je upravenou verzí toho Jackova milostného motivu.
Když mi v uších zněla "Ballad of Ianto Jones", naprosto regulérně jsem začala brečet. Jsem prostě idiot, alespoň co se tohohle týče.

Nicméně odjinud. Píšu.
Asi zklamu všechny, kteří se těšili na nové torchwood-fikce. Nejsou to ony. A asi jen tak nebudou. Ale pokud ještě zůstali nějací věrní čtenáři, tak pro ně mám velmi dobrou zprávu.
Poděkujte za to Julii (josika), protože její pokračování ke Znamení šneka mě nakoplo touhou napsat si něco nového. Originálního a zcela jiného. Slashovitého. A krutého. Zatím jsem na 7 stránkách ve wordu a jsem na začátku. Mí věrní jistě tuší, že to je ně mě docela výkon, protože kratší žánry jsou mi bližší.
Příběhy z Cardiffu neutečou, věřte mi. Jen na ně není ta správná doba.
Co na vás chystám, se můžete dočíst na dreaming_garden, kde jsem prozíravě aktualizovala složku "Aktuálně". Akorát berte ten název skutečně jako pracovní, protože už teď vím, že se k tomu příběhu zoufale nehodí. Však ono mě něco napadne, nebojte. :)
A to je asi vše, jdu psát. ;)
Tags:
 
 
Nálada: creativecreative
Poslouchám: Gregorian
 
 
 
Brygmi Janebrygmi on October 20th, 2009 03:04 pm (UTC)
Jsem si na tebe teď vzpomněla, když jsem se prohrabávala fotkami na jednom diskuzním fóru.
S medvědy. :)
http://www.imagebam.com/image/d6c7be43842988
Alice Stronghold: Jack/Iantospiritofdream on October 20th, 2009 03:07 pm (UTC)
Uáááááááááááááá!
Tohle mi nedělej! :D
*ukládá fotku, aby náhodou nezmizela*

Ale já budu ještě větší magoooooor. XD
aliceingardenaliceingarden on October 21st, 2009 01:23 pm (UTC)
Za prvé - souhlasím, Torchwoodovskej soundtrack nemá chybu. Ne, nebrečím, ale jen proto, že k tomu mám momentálně ouplně jiný důvod.:o) Ale rozumím.
Za druhé - Julie je božská a velmi nebezpečná. Jeden z nejúžasnějších inspiračních zdrojů, které člověk (zvířátko) může potkat. Je takový katalyzátor tvůrčího procesu a fakt bych ráda věděla, jak to dělá. Chci ji domů.:o)
Na nový drsný originál slash se těším úplně maximálně. Snad se ho dožiju.:o)))
Alice Stronghold: Jack/Iantospiritofdream on October 21st, 2009 01:41 pm (UTC)
Torchwood OST mi zas ukázal, jak moc jsem senzitivní, co se hudby týče. Miluju, jak se tam ty motivy jednotlivých postav a témat prolínají, jak jsou tam jejich variace, když se setkávají a podobně. A ten mix klasické hudby a elektroniky, to je žrádlo.
Jo a Lemure, máš OST taky k Torchwood: Children of the Earth? Kdyžtak bych ti ho mohla poslat, jestli nemáš. ;)
Julii bych chtěl domů kde kdo. Ale já ji mám zakázanou. Fňu. :D :D :D Tak s ní alespoň půjdu ve. XD
Nový drsný originál slash se dneska dopíše (já vím, já vím, neslíbíš termínu...), pak se upraví a pošle Nebezpečné betě. Jestli se dožiješ víkendu, tak se třeba dožiješ i tvorby. ;)
aliceingardenaliceingarden on October 21st, 2009 01:47 pm (UTC)
Nevím. Doufám. Zeptám se Dr.y... *hnusně černý, takřka viviskeční humor*
Children of the Earth mám. Kuju.
Alice Stronghold: Jack/Iantospiritofdream on October 21st, 2009 01:49 pm (UTC)
A je nějaký soundtrack, který nemáš a chtěla bys? *touží být užitečná*

Adoooo! *podpírá lemura*
aliceingardenaliceingarden on October 21st, 2009 02:03 pm (UTC)
Člověče, nevím. Přemýšlím. Mám toho tak moc, že pomalu ztrácím přehled, co všechno mám. Prevíti mě docela zásobujou. Víš, že jsem nedávno narazila dokonce i na nějaký praštěný mix nejrůznějších cover verzí z Kaleido Star?:o) Bylo to na nepopsaném cd, jako ostatně skoro všechno), a docela jsem zírala.:o)))
Ale zašli seznam, kouknu.:o)