Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Nakupování je zlo!

Ještě větší zlo než růžová barva a alkohol!
Včera se mi roztrhly moje nejoblíbenější džíny. Nutno dodat, že jejich oblíbenost byla způsobena také faktem, že je jako jediné nebyly prošoupané mezi stehny, ale popojedem. Ještě sice mám, co bych nosila, ale s nadcházející zimou se jedny neděravé kalhoty hodí, že?
Původně jsme měly jít nakupovat s mamkou, ale měla čas až pozdě odpoledne, inu zkusila jsem se optat talí, jestli by mi nedělala garde. A protože zrovna sháněla zimní boty, tak jsme vyrazily směr obchody.
Ye nnefer, že talí si vejde do prvního obchodu s botama a během deseti minut odchází s luxusními zimními střevíci. Ach, jak jí sluší! <3
Za to já, hrůza mluvit. Vyzkoušela jsem si čtvery kalhoty, jedny děsivější než druhé, pořádně to nesedí, nebo jsou divné, nebo jsem divná já. Ona taky moje postava je ideální pro výtvory současné módy, že? Už jsme začínala prskat a nadávat, zkazila jsem talí náladu, ale hle! Kalhoty seděly. A byly černé a skoro stejné jako ty, co se mi včera roztrhly. No hurá.
Mohlo to být vše krásné a nádherné, kdyby si mamka nevzpomněla, že nemám žádnou pořádnou bundu. Nemám. A taky nemám ponětí, kde se takové bundy kupují.
Nemít talí, asi bych bloudila mezi obchody do teď, tvářila bych se hrozně nešťastně, hladově bych okukovala kavárny a pak bych umřela na migrenický záchvat. Ale milá mě vzala do Orsaye, kde jsme objevily slušivé červené sáčko (nesedělo) a úžasný "medvědí" kabátek. Mělo to uvnitř kožíšek a když jsem to měla na sobě, byla jsem méďa se vším všudy. Byl mírně nad můj finanční limit, ale jen mírně, ušetřila jsem za ty kalhoty. Pro jistotu jsme se šly podívat i jinam, já zase dostávala záchvat, ale pak jsme cestou z obchoďáku minuly HM. A íííp! Oni tam měly i bundy/kabáty. Našla jsem úplně, ale úplně skvělou bundu, vytváří nádherné kontury těla. Jen mě maličko děsí, že musím mít tu největší velikost, co tam měli (jediný kus XL, zato pět XS... kdo to nosí?!).
Nenávidím nakupování. Chci přijít do obchodu, chci, aby mi donesli, co momentálně potřebuju, a bude mi to akorát. Takhle já si představuju správný nákup. Nechápu, jak se tím ženské mohou bavit. Leda... no, čaje kupuju ráda. :)
Tags: nakupuju
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 49 comments