?

Log in

No account? Create an account
 
 
05 December 2009 @ 08:31 pm
Narozeniny, slashové pohádky, vánoční nákupy a... slash!  
Nejprve bych ráda zmínila pár slovy oslavu narozenin mé bývalé spolužačky. Původně to měla být dvojitá oslava, ale kamarádku Péťu skolila zlá zákeřná chřipka. Prý nechrochtala, tak snad. Chvíli po půl osmé jsme já i moje milovaná dorazily do Café Decentní dýně, kde jsme nějakou dobu seděly jenom s Aničkou, lidé se trousili dost postupně. Zmíněný podnik bych opět doporučila k navštívení, zajímavé koktejly tam mají. (A od 16 do 20 hodin tam mají happy hours, jéééj!) Já i talí jsme si daly Orgasmus (ten nejlepší mix úplně všeho dobrého), talí pak pokračovala Cocomilkem, já jsem šetřila své nalomené zdraví a pila horký džusík s hřebíčkem. Žůžo. Pravda je, že jsem byla značně unavená a trochu jsem se nudila. Asi by stačilo, kdybych si přesedla jinam, ale protože i talí byla trochu mimo, nakonec jsme kolem 11 odešly.
Pozitiva: - protože Péťa byla nemocná, každá přítomná dívka obdržela jednu květinu z kytice původně určené pro ni <3
- po dlouhé době jsem se viděla s Helenou, kterou jsem neviděla od maturity (je to dost neuvěřitelné, ale já a geniální matematický mozek jsme si nějakým prapodivným způsobem rozuměly)
- dobré a laciné pití
- mé náušnice byly středem pozornosti
- po dlouhé zjišťuju, že si rozumím i s těmi "girly" spolužačkami, se kterými jsem si myslela, že nemám nic společného, teď teprve vidím, jak jsou milé, hodné a doopravdy přátelské
Bonus:
Jdeme platit a protože jsem slíbila talí, že ji pozvu na koktejl, tak jsem si v duchu připravovala co nejlepší větu, ve které bych vyjádřila, že jsem měla dva Orgasmy, aniž bych se nezačala smát nebo rudnout.
Nakonec to ale dopadlo přesně tak, jak zvídavý čtenář předpokládá.
Barman: "A co jste měla vy, slečno?"
Kleio: "Já jsem měla dva Orgasmy."
Barman: "Tak to gratuluju. A k pití jste měla co."

Po oslavě jsem se opětně nasáčkovala k talí, jelikož měla volný pokoj. Byly jsme značně unavené, viděla jsem na své chumlací kočičce, že je zralá jenom na to, zapadnout do vyhřátých peřinek a usnout. Na dobrou noc jsem jí chtěla vyprávět slashovou pohádku. Kdo mohl čekat, že se to zvrhne natolik, že jsme zase usnuly ve tři ráno? Začínám podezřívat slash, že miluje třetí hodinu ranní. (Ale naše "Májové AU" už má další kapitolu, jůů!)
Dneska jsem si dala volný den, protože 546 stran Korejské války mě vyloženě děsí. Talí mi ujela do rodného pelíšku, takže jsem měla den pro sebe. Rozhodla jsem se, že ho věnuju nákupu vánočních dárků, protože je to možná poslední opravdu volný den až do Vánoc.
Původně jsem chtěla jen jenom na chviličku a sama, ale protože maminka se chtěla podívat do města na svítící strom, tak jsme jely spolu. Zasvětila jsem ji do tajemství úžasných trhů na Náměstí Míru, kde se jí moc líbilo a nakoupila tam spousty drobnůstek a serepetiček pro kamarádky a známé, já jsem si tam taky nakoupila skoro všechno, co jsem potřebovala. (A taky jsem si všimla, že mi tam mamka koupila nějaké náušnice, jupí!) Ochutnaly jsme Andělskou medovinu u úžasného stánku s medovými věcmi (a slashovými pány a jo a jo!). Pozorně jsem obcházela všechny stánky s figurkami všeho druhu, ale ne, šneky tam nemají. (Kdo by chtěl šnekovitou peripetii pochopit blíže, nechť se jukne sem.)
Potom chtěla maminka na Staromák a já do Madal Balu, ale nakonec šla mamka se mnou i tam a já ji pak doprovodila na Staromák. V Madal Balu se stala taková hrozně vtipná slashová záležitost. Když jsem se tam probírala šálami, jeden mladý pán chtěl ozkoušet žárovičky. Mladý pan prodavač mu řekl, že mu rád pomůže, ale že musejí dozadu do skladu, protože tam mají funkční zásuvky. Usmála jsem se, protože to byla děsně slashoidní situace. A víte co? Ten pán z toho skladu vylezl teprve ve chvíli, kdy jsme platily. Tzn. minimálně deset minut strávili ve skladišti. Jestli tohle nebyl slash, tak pak už nevím. xD
Na Staromáku bylo děsivý množství lidí, maminka se chvíli dívala na strom a pak jsme se Celetnou vydaly na metro. Při té příležitosti jsem maminku seznámila s Komodem, kde jsem koupila dárek pro Višničku a maminka si tam taky něco koupila. Že by zase něco pro mě? :)
Cestou domů jsem v metru usnula mamce na rameni. Vyčerpávající, ale neskutečně krásný večer i den. Íp. <3
*myslí na talí, která teď někde plesá*
 
 
Nálada: sleepysleepy
Poslouchám: Když hvězdy zpívají...
 
 
 
vetesnictvi: pivovetesnictvi on December 6th, 2009 12:51 pm (UTC)
Proto si vždycky dávám pivo ;). Ale barman má u mě bezvýznamné plus:D.
Alice Strongholdspiritofdream on December 6th, 2009 01:34 pm (UTC)
No jo no. :D
Ale barman má plus i ode mě, i když reagoval přesně tak, jak jsem čekala. :D
jema_klubjema_klub on December 6th, 2009 02:06 pm (UTC)
Ehm 546 stran Korejské války by mě vyděsilo taky, ale na druhou stranu bys tím mohla někoho umlátit.
Alice Strongholdspiritofdream on December 6th, 2009 02:45 pm (UTC)
Nejraději bych se s ní praštila do hlavy, upadla do bezvědomí a probudila se až ze 14 dní. :D
jema_klubjema_klub on December 6th, 2009 02:51 pm (UTC)
Pokus o sebevraždu Korejskou válkou? To nedělej, to by mohlo bolet :o)
Alice Strongholdspiritofdream on December 6th, 2009 03:49 pm (UTC)
Už mám za sebou 221 stránek.
A mám pocit, že mě tou knížkou někdo fakt praštil. :)
safirakeysafirakey on December 6th, 2009 03:13 pm (UTC)
Vypadá to na krásně prožité dny :). Orgasmy mě dostaly xD
Ty tvoje úspěšné nákupy mě přivádějí k tomu, že letos sice mám dostatek peněz, ale strašně málo času a už bych se taky mohla zajít na ty naše brněnské trhy mrknout. Prý tam nic nemají, ale je to krásné a atmosferické :)
Korejská válka se musí lstivě obejít! ;)
Alice Strongholdspiritofdream on December 6th, 2009 03:49 pm (UTC)
Jo, bylo dobře. :)
aliceingarden: ***:o)aliceingarden on December 7th, 2009 01:00 pm (UTC)
Orgasmus? A dvakrát? XD Teda, medvěde...
Alice Stronghold: sexyspiritofdream on December 7th, 2009 01:01 pm (UTC)
Zvládla bych i tři. :p
aliceingardenaliceingarden on December 7th, 2009 01:04 pm (UTC)
No, to já taky.XD
Alice Strongholdspiritofdream on December 7th, 2009 01:04 pm (UTC)
XD
A všechny by byly s velkým O. :)
aliceingardenaliceingarden on December 7th, 2009 01:22 pm (UTC)
Samozřejmě. S malým by to taky nebylo ono. Ne, to nebyl lesbickej vtip... XD
Jo, dneska jsem ti hodila do schránky něco modrého.
Alice Strongholdspiritofdream on December 7th, 2009 05:07 pm (UTC)
XD
Víc takových fórů. ;)

*megatěš*