?

Log in

No account? Create an account
 
 
09 December 2009 @ 06:56 pm
Dobrá voda diskriminuje medvědy!  
Je sice skvělé, že v reklamách na Dobrou je holčička s medvídkem, ale fakt, že na medvídka nikdy voda nezbyde, mě vyloženě uráží. Chudák medvídek.
Toliko k medvědímu tématu, to byla vlastně jenom kamufláž, aby to nevypadalo, že jsem silně monotematická. Ono totiž slash. XD
Ne, já vím, asi už začínám být otravná, ale jsem jenom hrozně šťastná, kolik slashe je teď všude kolem mě. Včera jsme s talí byly na Traviatě (které sama o sobě stála vlastně dost za houby, líbilo se mi první jednání, ale zbylé dvě byly těžce špatné), ještě před začátkem jsme si všimly, že v lóži napravo od nás sedí vedle sebe dva pánové, nahoře na galerii seděl mladík s Anakinovýma očima a vedle jen postarší pán (taky námět na slash, i když objektivně jsme pak konstatovaly, že to byl otec se synem). O pauze jsme se šly projít, podívat se nahoru na galerii, kde byla mimojiné výstava fotografií z Reflexu, a tam nad schodištěm stál další ryze mužský pár (a objímali se!). No uznejte, není to krása? Rozhodně je to inspirující. <3
 
 
Nálada: soreuž zase!
Poslouchám: budou Zprávy
 
 
 
vetesnictvi: peacevetesnictvi on December 11th, 2009 01:56 pm (UTC)
Zajímalo by mě, jak vypadají Anakinovy oči...:).
Na Traviatě jsem byla už strašně dávno, ale pamatuji si, že se mi tehdy docela líbila. (I když v té době se mi líbilo věcí...:) )
Alice Strongholdspiritofdream on December 11th, 2009 03:47 pm (UTC)
Prostě vypadal jako Hayden, když by mu bylo znovu tak 16. Prostě oči jako Anakin. :)
Já Traviatu docela ráda, ale hlavní mužský hrdina se prostě nepovedl, vedle zpěvačky měl tak poloviční hlasitost, takže ve vzájemných duetech si ona vlastně dávala sólo. Navíc, zpěvaččina barva hlasu taky nebyla úplně libá, hlavně tedy v určitých polohách, takže když pořád nechtěla umřít, tak jsem měla chuť ji zabít sama. Ale sbory byly úžasné (medvědi mají rádi operní sbory!), scéna se mi taky líbila a vévoda měl krásný baryton. <3 :)
Alice Strongholdspiritofdream on December 11th, 2009 03:48 pm (UTC)
Jo a ještě: mám ráda ty ústřední melodie, takže vlastně to s odstupem času nebyla taková hrůza. Jak říkám první jednání se mi moc líbilo. :)