Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Překvapení očekávaná i neočekávaná

Už jsem tu někdy říkala, že mám ráda dopisy? :)
Dneska mi přišly dva, které mě donutily skvíkat. Ten první má na svědomí nienan. Nejenom že se sama nabídla a splnila mé poměrně náročné přání, ale ona k němu dokonce přidala bonus! A ještě s přáním. Věděla jsem, že mi něco přijde, ale že toho bude tolik! *vděčná*
Ve schránce se také krčil zakletý dopis od Rebelinky, dcery naší předrahé, tučňátka adoptovaného, kterážto na LJ slove se vetesnictvi. A v něm další překvápko! Naprosto úžasné. Rebí, děkuju! Ututlám to před druhou maminkou až do pátku. ;)
A protože překvapením dneska ještě nebyl konec, musím pokračovat. Nastěnka, malá ruská holčička, kterou doučuju, a dle mého jedno z těch nejroztomilejších dětí na světě, mi najednou tichým rozpačitým hláskem řekla, ať nastavím ruku. Ona mi koupila dáreček! Sice je to přívěsek na klíče, který bych si za normálních okolností ani nekoupila, ani ho nenosila, ale od ní je to hrozně hezké! <3
No a proto, že dnes se asi roztrhl pytel, když jsem přišla domů, našla jsem v pokoji novou cesmínku a vánoční hvězdu. Já jsem byla hodná? Asi jo, ale já se dneska ani trošku neučila. No, dobře, trošiličku. :)
Květinky a přívěsek jsem ofotila, zbylá překvapení sice taky, ale protože to bude překvapení, ještě ty fotky schovám, ale místo toho jsou tam i zbylé blbůstky (a Vilém!) z posledních dní. :)
Tags: Vánoce, dopisy, doučuju, kytišky, šperky
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments