?

Log in

No account? Create an account
 
 
22 December 2009 @ 01:24 am
Kleio a její múzy  
Je kapku absurdní, že Kleio, byť je múzou již svou podstatou, vlastní ještě múzy vlastní. Ale je tomu tak. A má jich docela dost, dneska si navíc připomněla, že na tu jednu už maličko pozapomněla, ale stále tu je a stále přináší patříčné plody své inspirace.
Tou první je samozřejmě má milovaná Světlonoška. Nikdy se mi netvoří tak dobře, jako když píšu pro ni, když s ní můžu probírat své nápady a sdělovat jí i ty největší potrhlosti. Skoro vždycky se jí podaří donutit mě k tomu, aby z toho byla povídka. Moje Milovaná Múza.
Druhou múzou je mi Julie. Věčná výzva a touha vyrovnat se jí alespoň částečně. Obdivuhodná Múza.
Ada. Už jsem někdy psala, jak moc inspirující je tahle osoba? Nebojí se vlka nic a všeho se umí ujmout tak, aby z toho vylezlo něco báječného. Párkrát už jsem se přistihla, že se stávám jejím epigonem, ale zatím to úspěšně maskuju. Múza bez bázně.
Čtvrá múza je Titany. Sice to ta pruhovaná potvůrka nerada slyší, protože chválu ještě neumí dobře nosit narozdíl od černých a bílých proužků, ale i ona je moji múzou. Komunikační Múza.
Dnes večer se znovu projevila i ta poslední. Pátá. Višňová. Kdysi jsem jí říkala své sny a tvořila z nich příběhy. Vždycky poslouchala a líbily se jí. Ale vždycky měla výhrady. Výhrady k věci. Dnes večer pronesla dost zásadní větu: "A je ti jasný, že hetero vztahy taky nejsou zrovna dvakrát lehký?" Múza Provokace.

A konec plků, jdu spát. Kdyby vás zajímalo, jak jsem se měla o víkendu, odkazuji vás na Dangie, alespoň část se týká i mne. Dostala jsem k Vánocům sexy vůni One a taky květinu do vlasů. Ale hlavní je, že mám talí. Dnes večer jsem byla se svými spolužáky z gymplu. Některé lidi jsem opravdu viděla poprvé po pěti letech. Wow. Zítra (errr - dneska!!!!) jedu k babičce. Mějte se tu všichni krásně, uvidíme se zase 28. prosince. ;)
 
 
Místo usídlení: Praha
Nálada: sleepysleepy
Poslouchám: sněží
 
 
 
lemmesay on December 22nd, 2009 07:37 pm (UTC)
Ghí :) Počkej já tě uškrtím. Prej pruhovaná potvůrka! Je mi velkou ctí být něčí komunikační můzou! *smeká klobouk*
Alice Strongholdspiritofdream on December 28th, 2009 03:49 pm (UTC)
Neškrtit! Medvědi nemají rádi škrcení. ;)
arengil: rubrika: Psaníarengil on December 22nd, 2009 11:11 pm (UTC)
Múzy? Kde? Nechceš mi jednu půjčit...? Den před uzavřením vánoční povídkové nadílky by se mi zatraceně hodila.
Alice Strongholdspiritofdream on December 28th, 2009 03:49 pm (UTC)
Jestli budou chtít... ;)
aliceingardenaliceingarden on December 23rd, 2009 09:35 am (UTC)
Taky je mi ctí. Nevěřila bys, jak příjemné je tohle vědět...
*objím*
Alice Strongholdspiritofdream on December 28th, 2009 03:49 pm (UTC)
Objím zpět!