Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Kleio a její múzy

Je kapku absurdní, že Kleio, byť je múzou již svou podstatou, vlastní ještě múzy vlastní. Ale je tomu tak. A má jich docela dost, dneska si navíc připomněla, že na tu jednu už maličko pozapomněla, ale stále tu je a stále přináší patříčné plody své inspirace.
Tou první je samozřejmě má milovaná Světlonoška. Nikdy se mi netvoří tak dobře, jako když píšu pro ni, když s ní můžu probírat své nápady a sdělovat jí i ty největší potrhlosti. Skoro vždycky se jí podaří donutit mě k tomu, aby z toho byla povídka. Moje Milovaná Múza.
Druhou múzou je mi Julie. Věčná výzva a touha vyrovnat se jí alespoň částečně. Obdivuhodná Múza.
Ada. Už jsem někdy psala, jak moc inspirující je tahle osoba? Nebojí se vlka nic a všeho se umí ujmout tak, aby z toho vylezlo něco báječného. Párkrát už jsem se přistihla, že se stávám jejím epigonem, ale zatím to úspěšně maskuju. Múza bez bázně.
Čtvrá múza je Titany. Sice to ta pruhovaná potvůrka nerada slyší, protože chválu ještě neumí dobře nosit narozdíl od černých a bílých proužků, ale i ona je moji múzou. Komunikační Múza.
Dnes večer se znovu projevila i ta poslední. Pátá. Višňová. Kdysi jsem jí říkala své sny a tvořila z nich příběhy. Vždycky poslouchala a líbily se jí. Ale vždycky měla výhrady. Výhrady k věci. Dnes večer pronesla dost zásadní větu: "A je ti jasný, že hetero vztahy taky nejsou zrovna dvakrát lehký?" Múza Provokace.

A konec plků, jdu spát. Kdyby vás zajímalo, jak jsem se měla o víkendu, odkazuji vás na Dangie, alespoň část se týká i mne. Dostala jsem k Vánocům sexy vůni One a taky květinu do vlasů. Ale hlavní je, že mám talí. Dnes večer jsem byla se svými spolužáky z gymplu. Některé lidi jsem opravdu viděla poprvé po pěti letech. Wow. Zítra (errr - dneska!!!!) jedu k babičce. Mějte se tu všichni krásně, uvidíme se zase 28. prosince. ;)
Tags: Drážďany, Vánoce, kamarádi, kleio, lu, medvídek cestovatel, pivíčko
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments