?

Log in

No account? Create an account
 
 
25 December 2009 @ 03:40 pm
V letu, skoku, cuku a tak vůbec  
Stala se mi zvláštní věc (ne a není to fakt, že jsem u netu). S sebou na prázdniny jsem si vzala svůj starý zelený zápisník v domnění, že mě inspiruje a něco konečně napíšu. A jak jsem s ním tak listovala, objevila jsem tam spousty nedokončených i dokončených věcí, básničky, poznámky (připomnělo mi to Máchu - nechci se k němu přirovnávat, ale když se podíváte na jeho zápisník, bude vám taky připomínat to, co si vy píšíci jistojistě škrábete) a tak vůbec. Spousty věcí mi připomínají Hynka s Vilémem. (A Valdemara taky, mhíp.)
A taky píšu het. Jo, jako fakt het. A víte co? Líbí se mi. To asi proto, že je jiný než to, co obvykle vidím a čtu. A snad se bude líbit i někomu z vás. Hí.
No a to je asi tak všechno. Snad. Povídky jsou jenom v poznámkách, protože bez počítače prostě nenapíšu nic. Leda dopis. :)
A chtěla bych poděkovat všem, kteří si na mě vzpomněli a poslali mi vánoční přání. Jste zlatíčka a mám vás ráda! <3333
Mějte se hezky, jdu se zase vytratit. ^_^
 
 
Místo usídlení: Nové Město nad Metují
Nálada: amusedhih
Poslouchám: povídáme si
 
 
 
safirakey: Pink is Evil!safirakey on December 25th, 2009 09:11 pm (UTC)
Takový zápisník jsem nikdy neměla. když jsem začínala psát, tak nějak jsem (asi) měla dojem, že všechno naškrábu z fleku - taky to tak vypadá ;). Teď si píšu všelijaký kravinky na lístečky, ale překvapivě se to ztrácí :D.
A píšeš het? To jako vážně?! Tleskám! :) A těším se :).
A dostala jsi moje přáníčko (smsku, ale co už ;) )?
(Anonymous) on December 27th, 2009 11:47 am (UTC)
Kleio
Došlo, došlo, děkujiiii! (A uložila jsem si číslo. XD)
arengil: nálada: Roztouženáarengil on December 29th, 2009 08:45 am (UTC)
úžasná ikonka :)
arengil: nálada: Roztouženáarengil on December 29th, 2009 08:44 am (UTC)
Taky mám mraky takových sešitů - a všechny popsané a pokreslené (kolikrát se k tomu vrátím třeba po letech a často to už ani nepřečtu, jak je to naškrábané).
Akorát jednoho mi bylo líto, protože je příliš krásný, aby se do něj psalo, byť je linkovaný - poraď, čím plníš ty nejkrásnější sešity vůbec? (Jen pro představu - tenhle vypadá, jako by byl potažen zlatým brokátem.) :)