Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Filc, filc, filc a... jo, filc

:)
Dneska mě to ve škole opravdu bavilo. Asi jsem fakt divná. A blázen. Nicméně blázinec není daleko, takže kdyby náhodou něco, mám to kousek. ;) Jsem přesvědčená o tom, že je to proto, že jsem dneska neměla prváky. Ty až zítra. A zítra taky osmihodinový blok s dálkaři. Až uvidí ty pětky, které dostanou za stažené fejetony... lalala.
Prváky už si pamatuju jménem. Druháky taky. Ve třeťáku mám okna, ale jedné slečně mám pořád tendence říkat Rebelčiným jménem, páč má stejný hlásek a je jí i docela podobná. I ty červené hranaté brýle nosí. Ve čtvťáku už si taky pamatuju skoro všechna jména. Navíc jsem dozkušovala jednu slečnu a hrozně příjemně jsme si u toho stihly popovídat. Ano, někteří i čtou. Některé, lépe řečeno. :)
Ale pryč od školy. Filc je mor. Vím, že mě vždycky něco popadne a pak to vyrábím až do zbláznění. Kdo z vás ode mě nemá korálkový náramek? No? Moc vás není, což? A s filcem to vypadá dost podobně, dokud mám aršíky, budu šít a šít a šít. Někteří již obdržely mé dary. Kdyby někdo chtěl, ráda mu něco ušiju. Narozdíl od korálkových náramků z tohohle nebolí za krkem. Moc. A dá se to vzít i do postele. :) Takže fakt, jestli se vám z toho, co jsem už ušila a chtěli byste, aby to zdobilo vaše tričko nebo tašku, řekněte. Nějaká speciální přání taky ráda splním, pokud to bude v mých silách. Jenom mám zatím omezené barevné možnosti. :) Klidně i poštou, samozřejmě, když mi svěříte adresu. ;)
Dneska odpoledne jsem vytvořila další dvě. A vím, že budu vyrábět kytičku pro babičku a mamčinu kamarádku. Filcování je bezva. A uklidňuje. Kdybych nepotřebovala takovejch nití, vzala bych si to i do práce, v hodinách volna by to byla skvělá náplň.
</ Konec plku o filcu >
Ještě něco? Vlastně asi ne. Doufám, že obálky s dárečky ode mě doputovaly na místo určení. :)
Tak zatím pa a dobrou noc, zítra konečně nemusím vstávat, protože začínám až odpoledkou.
Tags: infantilní já, učím, vytvořila jsem
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments