Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Blbá, blbá, blbá!!!

Dnešek začíná zatím dost příšerně.
Z nějakého důvodu jsem nasedla do špatného autobusu. Nechápu, jak jsem si mohla splést 177 s 200, fakt nechápu. Výsledkem bylo, že jsem tři zastávky statečně šlapala pěšky, málem jsem si vyplivla plíce a stejně jsem přišla pozdě. Naštěstí asi jenom o pět minut.
Hodina v prváku se mi zase nevyvedla. Dělala jsem ji úplně jinak, zapojila jsem je do diskuze, celé to bylo vlastně na nich, ale zase to bylo totální fiasko. Asi jsem měkejš. Příště Ji z té hodiny doopravdy vyrazím. Je mi to hrozně líto a momentálně je to poprvé, co se mi chce z práce brečet...
Potom se mi podařilo roztrhnout si punčochy. Fakt bezva. A to tu budu až do sedmi do večera.
Děsím se toho, co přijde dál. Co zase zkazím?

Edit: Jojo, den blbec je den blbec, když začne, tak dojede. První ročník dálkařů se na mě sesypal jako vosy, že dostali pětky z fejetonů. Jakože nějak došli k přesvědčení, že jenom fakt, že mi milostivě něco donesou, mě posadí na prdel. A můžu jim vysvětlovat do aleluja, že je lepší, když mají pětku a dali mi to, než aby mi to nedali vůbec.
Jedna dokonce přišla po hodině a stěžovala si na dvojku, protože jsem jí prý "hodnotila nespravedlivě a subjektivně". Než jsem stačila cokoliv říct, tak ji pan kolega na právo seřval do hranatý kuličky, jak si vůbec dovoluje pochybovat o rozhodnutí učitele a kdo je, aby mi říkala, jak ji mám hodnotit. Odešla se staženým ocasem a já jsem se slzama v očích děkovala kolegovi. On mi řekl, ať si z toho nic nedělám, že ji zná a na něj že to zkoušela taky. Studenti se tohohle kantora bojí a nemají ho rádi. Já jsem přesvědčená o tom, že já bych ho milovala.
Pak už to bylo dobrý.
Nechápu, že mám problém s oběma prváky... Chjo.
Dneska jsem tak akorát unavená a pěkně otrávená.
Zítra dám prvákům sodu. Jestli nezačnou něco dělat, budu jim dávat pětky. Rozhodla jsem se, že jim dám za povinnost dělat si zápisky. Takový to, píše si to jedna ze čtveřice, ostatní si to okopírujou, až půjde do tuhýho, na to se vykašlu. Mám dojem, že když jim jednou dovolím otevřít si o písemce vlastní sešit, že se to naučí sami... možná.
A dost už, jdu si lehnout. :(
Tags: have a bad day, učím
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 46 comments