Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Lední medvěd s červenou botou

Tak jsem si včera ráno tak normálně přivstala, abych si mohla od své dětské lékařky vyzvednou kartu a přenést ji k dospělácké lékařce. Ačkolivěk ovšem cedule na dveřích tvrdí, že pí. doktorová (protože doktorka to fakt není, je to obyčejná kráva!) je tam v pondělí od 7:30 do 9:00, tak při bližším ohledání ordinace zjistila jsem, že každé pondělí ordinuje jenom doktorka vedle. Ta samozřejmě žádnou moji kartu neměla, takže jsem se naštvaně otočila na fleku a šla domů. Skoro u vchodu jsem si všimla, že nemám jednu rukavici. Chudinka moje červená.
Prošla jsem si celou trasu ještě jednou, ale rukavička nikde. Dnes jsem si teda dala repete. A přišel vtip. Červenou rukavici jsem nenašla, ale našla jsem úžasnou červenou botu. XD
S dokumentací nebyl problém, hned mi mi vydaly (najednou to jde, co?). Karta byla sešitá, ale i tak se do ní dalo nahlédnout.
Myslela jsem, že se asi vrátím a pí. doktorové konečně řeknu, co si o ní myslím. Věřili byste, že mi ta kráva napsala, že trpím obezitou? Co prosím?!!! Ano, uznávám, že když mi bylo 19 let, vážila jsem skoro 70kg, ale pořád to není obezita. Nadváhu mám, pod to se klidně podepíšu, ale... WTF? A tohle léčí dospívající děti. Skvělý.
Možná tímto mnozí lépe pochopí, proč nesnáším doktory. ^^
A znovu jsem se zaposlouchala do FiXy. Nějak jsem ji poslední dobou zanedbávala, ale už se to nebude opakovat. :)

P.S. Smrtijedko, neboj, tvůj dopis se tvoří. ;)
Tags: Márdi, dopisy, nemocním
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 36 comments