Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

"Kde jsi?" - "V čajovně!"

"A v jaký, proboha?"
"V Květinový. Kde jste proboha vy?"
Takhle nějak začínají humorná setkání.
Já sedím v jedné místnosti, holky v druhé, očividně jsme na sebe čučely (jako husy do flašky), dokonce dvakrát... a nic. XD
Ale byl to velmi příjemný a děsivě vysmátý večer (dokonce i přes ten het všude okolo). Na těhlech setkáních zbožňuju to, jak se jakoby jen tak probere snad úplně všechno od jahodového pyré až po filosofické diskuze o převtělování duší.
Tentokrát proběhlo setkání hezky v menším provedení, já, Dangie, Vlče a (konečně) Saphira (kterou jsme teda moc nepouštěly ke slovu, ale snad to tak nevadilo). A protože Vlče mělo blok a tužku (krom jiného), nějaké věty, které tam padaly, jsou i zdokumentované.
Já osobně jsem byla s postupujícím večerem čím dál vymletější (jako obvykle), pletla se mi slova, Kotě pro jistotu zapomínalo mluvit česky úplně. Navíc byl přítomen i pan foťák (teda ona je to asi Tonksie, takže vlastně paní foťáčková) a vznikaly zajímavé fotky (ehm, Vlčí, budou online? co?), ve kterých hlavní roli hrálo světlo a tma. :) jako v barokní malbě a já byla za gotickou madonu zase
Byly jsme tam až do zavíračky, je neuvěřitelné jak moc letí čas, když se bavíte.
Nakonec jsme šly vyprovodit Saphie na tramvaj (jo, před chvílí jsem málem napsala autobus... mně se ta slůvka motají a motají...), pak jsme já a Vll jely s Kočičkou na Břevnov, rozloučily se a jely busem ve dvou. A nakonec jsem vystoupila ji já a nechala Vll, aby ty dvě zastávky a dojelo samo (to je ale napínavý příběh, jen co je noha).
A bylo to krásné, miloučké, usměvavé (to už jsem někdy říkala, no to je fuck), žádná křeč, prostě to nejlepší na blbou náladu a starosti.
Dámy, slečny i zvířátka, jste opravdu skvělé! <3
*odpadla i s mamutem do peřin*
Tags: kamarádi, my zvěř, čaj, čajovny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 53 comments