?

Log in

No account? Create an account
 
 
25 June 2010 @ 10:15 pm
K***a!  
*Kleio zařvala to ošklivé slovo hlasitě do telefonu, když jí kolega volal žhavé novinky z práce*
Úplně všichni z druháku a třeťáku s předmětovou absencí nad 25% dostali neklasifikaci. Ze všeho. Většina těch děcek je na jiné škole. Tam je nemůžou vzít, dokud nebudou mít známky. Známky si budou opravovat v srpnu u úplně jiných učitelů.
Ta ženská je KURVA!

A nikdy by mě nenapadlo, že zrovna druháci budou ta nejlepší parta na zahrádku, ale je to tak. :) Nicméně já a Tom pro ně prostě už navždy budeme totální magoři. Což vlastně jsme, takže je všechno ok. :D
Tags:
 
 
Nálada: tired*stěhovala Kočku*
Poslouchám: football
 
 
 
Saphira: Cut a Bitch?sensearth on June 25th, 2010 08:59 pm (UTC)
Viz komentář k předchozímu entry - takovéhle lidi bych vraždila. Je to tak neprofesionální a hlavně neetické, navíc to především nesmí. Když tohle dělá člověk jenom pro vlastní zadostiučení, tak je to skutečně kretén. Tečka.
Alice Strongholdspiritofdream on June 25th, 2010 09:23 pm (UTC)
Mně by možná i zajímalo, jestli je v tom i jiná motivace než prachy (myslím případ mé bývalé šéfové, co dělá ta vaše netuším).
Nicméně, jak řekl Tom, je jenom otázka času, než si na ni některý ze studentů někde počká s partičkou kamarádů a basebolovými pálkami.
Saphira: Cut a Bitch?sensearth on June 25th, 2010 09:54 pm (UTC)
U nás je to hlavně o penězích...ale taková už je asi soukromá škola.
A pokud to budou zrovna ti, co je neklasifikovala, nedivila bych se, že by jich bylo hodně...
(Anonymous) on June 25th, 2010 10:17 pm (UTC)
Eve
Já to asi nechápu - druháci studují u vás, ale jsou na jiné škole, kde je nemůžou vzít? Nicméně ta neklasifikace je poměrně drsná, 25% je sice čtvrtina a škola je od toho, aby se do ní chodilo, ale stačí jedna pořádná angína a 25% je tu, ani člověk nemrkne...a ze všeho, to je docela síla, co jsem tak slyšela, dává se vždycky jen z toho, čeho se to týká - jiný kraj, jiný mrav, nebo si někdo fakt léčí komplexy. To má na svědomí paní ředitelka? A co vlastně dnešní pohovor?
Alice Stronghold: I teachspiritofdream on June 25th, 2010 10:21 pm (UTC)
Tohle navíc není ani počet zameškaných hodin celkem, ale u každého předmětu se to počítá zvlášť. Což je taky blbost, kterou si vymyslela říďa až letos kvůli maturantům, aby se nevyhýbali předmětům, ze kterých nematurovali. Humus.

Dnešní? Mně se to líbilo. :) Ale rozhodnutí budu mít ve středu. Dlouhá doba.
Alice Strongholdspiritofdream on June 25th, 2010 10:23 pm (UTC)
Jo a... když studenti viděli, co se děje na škole, udělali rozdílové zkoušky na jiných SŠ, kde je přijali. Jenomže, teď mají problém maximórum, že?