?

Log in

No account? Create an account
 
 
19 July 2010 @ 12:21 pm
Ústí, Teplice a tak vůbec  
Nějak si ti prázdniny až nezdravě užívám. A hlavně se flákám, protože letos je to první léto, které nemusím trávit přípravou na nějakou hnusnou zkoušku. Ještě před asi měsícem jsem myslela, že si najdu nějakou brigádičku, abych si pokryla náklady na zdravotní pojištění. Ale prostě na to kašlu, odpočívám.
Minulý týden jsem strávila u talí v Ústí, to byla krása. Spalo se do jedenácti, jenom se procházkovalo, schovávalo se před sluníčkem, papalo a pilo se ledový čaj.
V sobotu jsme jely navštívit teplického lemura. Nevím čím to, že teplické návštěvy jsou vždycky tak uvolňující a pohodové, i když se tam probírají docela hnusná a vážná témata. Nejdřív jsme seděly v čajovně, kde se mi podařilo nakrmit kočku a dokonce i lemura, potom jsme ještě skočily k dědouškovi na ledovou kávu. Následná procházka po lázeňském okolí byla taktéž příjemná, hlavně s tou limetkovou zmrzlinou. Chí. Nějak se mi odtamtud nechtělo.
Včera jsme přijely s talí do Prahy, ale ještě jsme přespávaly u ní na koleji. Večeře na balkóně za svitu svíčky a Pražským hradem u nohou je naprosto nenahraditelná. I to horko uvnitř pokoje mi za to stálo.
Dnes talí odjela ke kamarádce na chatu, já frčím k babičce, abych taky nezanedbávala vlastní rodinu. A malé Magdalence jsem koupila plyšového slona, prý miluje sloníky a říká jím trů trů. Hih.
Tak se mějte pěkně, jdu poobědvat s Ministrem dopravy a dolevy a pak mizím.

Všechny vás mám ráda a budu vzorně betit, zatímco nebudu mít net. ;)
 
 
Místo usídlení: Praha haha
Nálada: busybusy
Poslouchám: větráááák!
 
 
 
Amy Williams: keep calm and make tealiszkalupeni on July 19th, 2010 11:12 am (UTC)
Prázdniny se přece nedají užívat nezdravě ;o) Jen odpočívej, potřebuješ to. Zvlášť po Chotěboři :D
Možná to dělá i to město? Tedy, jasně, Lemur v první řadě, ale třeba to, kde jsem teď byla já, bylo úplně totální esence Danae (chápete to všichni, že jo?). Jinak se to popsat nedá.
Slon! Růžový! Papá rýži? A byl ve Star Wars? (pardon, chotěbořský efekt)
A dostane Ministr dopravy a dolevy taky tričko? Myslím, že zrovna jemu by ta fialová dělala extrémně dobrý efekt :o)

A na vzornou betu se těším, momentálně tu mám jenom tu Zlou a té se to posílat neodvážím, jakkoli mě ta sebevražedná myšlenka už taky napadla :oP
jema_klub: totalitajema_klub on July 19th, 2010 11:47 am (UTC)
Jen si užívej. Kdo už jinej by si takový užívání zasloužil, než zasloužilý člen totalitní vlády :o)
Jenom se v tom vedru nerozpusť, když jsi založením lední ;o)
(Anonymous) on July 20th, 2010 09:46 pm (UTC)
Eve
Užívání rovněž naprosto schvaluji - babička pamatuje, jak jeden rok dostali učitelé nařízení, že o prázdninách půjdou někam na brigádu, aby se jen tak zvůhdarma ty dva měsíce neflákali...a následující školní rok jich tolik skončilo v blázinci, že od tohoto opatření bylo zase tiše upuštěno, takže bacha na to a s prací o prázdninách to nepřehánět, však si to od září do června vybereš určitě bohatě:-)
vetesnictvi: photocopying your buttvetesnictvi on July 22nd, 2010 12:54 pm (UTC)
Za betění předem moc děkuju. Jsi nejmilejší češtinářka, kterou znám :).
A hezky si užívej a hlavně (chlapče) nepracuj.