Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Ústí, Teplice a tak vůbec

Nějak si ti prázdniny až nezdravě užívám. A hlavně se flákám, protože letos je to první léto, které nemusím trávit přípravou na nějakou hnusnou zkoušku. Ještě před asi měsícem jsem myslela, že si najdu nějakou brigádičku, abych si pokryla náklady na zdravotní pojištění. Ale prostě na to kašlu, odpočívám.
Minulý týden jsem strávila u talí v Ústí, to byla krása. Spalo se do jedenácti, jenom se procházkovalo, schovávalo se před sluníčkem, papalo a pilo se ledový čaj.
V sobotu jsme jely navštívit teplického lemura. Nevím čím to, že teplické návštěvy jsou vždycky tak uvolňující a pohodové, i když se tam probírají docela hnusná a vážná témata. Nejdřív jsme seděly v čajovně, kde se mi podařilo nakrmit kočku a dokonce i lemura, potom jsme ještě skočily k dědouškovi na ledovou kávu. Následná procházka po lázeňském okolí byla taktéž příjemná, hlavně s tou limetkovou zmrzlinou. Chí. Nějak se mi odtamtud nechtělo.
Včera jsme přijely s talí do Prahy, ale ještě jsme přespávaly u ní na koleji. Večeře na balkóně za svitu svíčky a Pražským hradem u nohou je naprosto nenahraditelná. I to horko uvnitř pokoje mi za to stálo.
Dnes talí odjela ke kamarádce na chatu, já frčím k babičce, abych taky nezanedbávala vlastní rodinu. A malé Magdalence jsem koupila plyšového slona, prý miluje sloníky a říká jím trů trů. Hih.
Tak se mějte pěkně, jdu poobědvat s Ministrem dopravy a dolevy a pak mizím.

Všechny vás mám ráda a budu vzorně betit, zatímco nebudu mít net. ;)
Tags: babička, lu, mdd, my zvěř a rostlina, Ústí nad Labem, čajovny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments