Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

November...

Není nad to přivítat slunečný listopad. Ještě v pátek bylo tak nádherně! Nevěřila jsem tomu, že je vůbec možné, že 4. listopadu může být 18°C. A ono jo.
A není nad to, když si tu nádheru venku pokazím bouřkou uvnitř, že? Nebudu to nijak zvlášť rozpitvávat, pointou je, že občas přehnaně vypjaté situace odnese moje zdraví naprosto šíleným způsobem. V pátek jsem dostala ve škole migrenický záchvat, který nemajíc antimigrenika jsem trochu utišila čtyřmi růžovými prášky (divím se, že fungovaly). Vypadalo to, že svět se zase uklidnil, jenomže v devět jsem zjistila, že jsem absolutně neschopná a unavená, šla jsem tedy spát. A kolem půlnoci jsem se vzbudila horečnatým záchvatem zimy. Príma věc. Včera jsem polehávala s teplotou, což není fér, protože to bylo jenom 37,2 a já měla pocit, že mě někdo praštil. Ještě před třemi lety jsem mnohdy ani pořádně nezaznamenala, že mám horečku (viz "mně není dobře a trochu mě bolí hlava" *zírá na teploměr, který ukazuje skoro 39* "aha, proto mi ve škole bylo tak divně"). Ale mělo to i něco do sebe, hezky v posteli jsem opravila stohy písemek a diktátů, takže jsem na to měla docela i klid. I když je fakt, že z některých písemek se mi docela i přitížilo. :)
Dnes už se cítím lépe, bez teploty, talí do mě neustále lije vodu, za což jí sice nadávám, ale vlastně jí musím poděkovat, protože já bych jinak nepila. *hrozná*
Doufám, že se mi to prací zase nezhorší, protože ve středu jsou třídní schůzky a já opravdu potřebuju mluvit s rodiči tří propadlíků. Úplně vidím ten dramatický nástup, planoucí oči a v závěru teatrální svalení k zemi, když mi síly definitivně dojdou. Fix už. :)

Nicméně, abych si jako stará bába nestěžovala na svoje chřadnoucí zdraví, když mě skolila rýmička, musím přiznat, že poslední dobou se mám nějak zvláštně hezky. I přes ty zmatky a nedorozumění.
V pátek měl Mácha narozeniny, pořádaly jsme doma takovou malinkou soukromou oslavičku v podobě zapálených svíček, lebky, temně rudé růže a tříchodové večeře, to vše za doprovodu horkého alkoholu a hovorů o slashi. Mácha by měl určitě radost. :)
A včera se u nás na návštěvě stavil Ondra, což je vždycky skvělá věc. Jenom mám pocit, že toho nevinného mládence pomalu ale jistě kazíme. I když, pít alkohol jsem ho já teda neučila.

Jo a ještě zpráva úplně mimo. Nějak mě chytila Star Dance. A může za to kdo? Aneta! Když ona je tak... no prostě! *fanynkysmus útočí* Je totiž úžasné vidět tuhle slečnu ve společenských šatech, na vysokých podpatcích a krásně načesanou. Nemůžu z ní tak nějak oči spustit. A z jejího tanečního partnera zrovna tak. Tady se mimochodem projevuje umění, protože jim dvěma to spolu ohromně moc sluší a kdyby řekli, že jsou do sebe až po uši zamilovaní, člověk by jim to sežral i s navijákem.

To by mohlo být k začátku listopadu tak nějak všechno, jdu ulovit večeři. :D
Tags: gay pride, lu, melodie podzimu, nemocním, vařím
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments