?

Log in

No account? Create an account
 
 
07 November 2010 @ 06:32 pm
November...  
Není nad to přivítat slunečný listopad. Ještě v pátek bylo tak nádherně! Nevěřila jsem tomu, že je vůbec možné, že 4. listopadu může být 18°C. A ono jo.
A není nad to, když si tu nádheru venku pokazím bouřkou uvnitř, že? Nebudu to nijak zvlášť rozpitvávat, pointou je, že občas přehnaně vypjaté situace odnese moje zdraví naprosto šíleným způsobem. V pátek jsem dostala ve škole migrenický záchvat, který nemajíc antimigrenika jsem trochu utišila čtyřmi růžovými prášky (divím se, že fungovaly). Vypadalo to, že svět se zase uklidnil, jenomže v devět jsem zjistila, že jsem absolutně neschopná a unavená, šla jsem tedy spát. A kolem půlnoci jsem se vzbudila horečnatým záchvatem zimy. Príma věc. Včera jsem polehávala s teplotou, což není fér, protože to bylo jenom 37,2 a já měla pocit, že mě někdo praštil. Ještě před třemi lety jsem mnohdy ani pořádně nezaznamenala, že mám horečku (viz "mně není dobře a trochu mě bolí hlava" *zírá na teploměr, který ukazuje skoro 39* "aha, proto mi ve škole bylo tak divně"). Ale mělo to i něco do sebe, hezky v posteli jsem opravila stohy písemek a diktátů, takže jsem na to měla docela i klid. I když je fakt, že z některých písemek se mi docela i přitížilo. :)
Dnes už se cítím lépe, bez teploty, talí do mě neustále lije vodu, za což jí sice nadávám, ale vlastně jí musím poděkovat, protože já bych jinak nepila. *hrozná*
Doufám, že se mi to prací zase nezhorší, protože ve středu jsou třídní schůzky a já opravdu potřebuju mluvit s rodiči tří propadlíků. Úplně vidím ten dramatický nástup, planoucí oči a v závěru teatrální svalení k zemi, když mi síly definitivně dojdou. Fix už. :)

Nicméně, abych si jako stará bába nestěžovala na svoje chřadnoucí zdraví, když mě skolila rýmička, musím přiznat, že poslední dobou se mám nějak zvláštně hezky. I přes ty zmatky a nedorozumění.
V pátek měl Mácha narozeniny, pořádaly jsme doma takovou malinkou soukromou oslavičku v podobě zapálených svíček, lebky, temně rudé růže a tříchodové večeře, to vše za doprovodu horkého alkoholu a hovorů o slashi. Mácha by měl určitě radost. :)
A včera se u nás na návštěvě stavil Ondra, což je vždycky skvělá věc. Jenom mám pocit, že toho nevinného mládence pomalu ale jistě kazíme. I když, pít alkohol jsem ho já teda neučila.

Jo a ještě zpráva úplně mimo. Nějak mě chytila Star Dance. A může za to kdo? Aneta! Když ona je tak... no prostě! *fanynkysmus útočí* Je totiž úžasné vidět tuhle slečnu ve společenských šatech, na vysokých podpatcích a krásně načesanou. Nemůžu z ní tak nějak oči spustit. A z jejího tanečního partnera zrovna tak. Tady se mimochodem projevuje umění, protože jim dvěma to spolu ohromně moc sluší a kdyby řekli, že jsou do sebe až po uši zamilovaní, člověk by jim to sežral i s navijákem.

To by mohlo být k začátku listopadu tak nějak všechno, jdu ulovit večeři. :D
 
 
Místo usídlení: na větvi
Nálada: sore*rýmička*
Poslouchám: Kočka pod větví pracuje
 
 
 
branwenbranworld on November 7th, 2010 07:02 pm (UTC)
malinkou soukromou oslavičku v podobě zapálených svíček, lebky
skoro se bojím zeptat, ale... nevykopaly jste jeho hrob, že ne? je to jen nějaká anonymní lebka, nejlépe jenom jako-lebka, že?
počasí na záčátku měsíce bylo tak dokonalý, že jsem si pochvalovala i já - a víme, jak jsem na tom s podzimem ;)
brzo se uzdrav, medvědová :)
Alice Stronghold: Novemberspiritofdream on November 7th, 2010 07:05 pm (UTC)
*nenápadně zahrabala lebku KHM pod gauč* Néééé, jak bychom mohly? *svatouškovský výraz*

^^
Dangie vlastní už skoro rok Vilémovu lebku, kterou jí darovala Zebra k Vánocům. Krásně se šklebí. :D

Víš, Bran... nevíme. Jen víme, že nemáš ráda.

*uzdravuje se dle rozkazu*
branwen: paraplebranworld on November 7th, 2010 07:11 pm (UTC)
uf :D než jsem dočetla k Zebře, říkala jsem si, jestli jsem se už vážně zbláznila. lebku fiktivní postavy... (nebo on vlastně fakt žil, co? to už je dávno, co jsem se to učila...) a děláte s ní seance, nebo ji jenom uctíváte? ;)

no... však :) ono v tom ani nic jinýho není - nemá to důvod, nemá to logiku, ale prostě nemám podzim ráda.

hodná medvěd *cukřík*
Alice Stronghold: Lovespiritofdream on November 7th, 2010 08:02 pm (UTC)
On teda i žil a ta jeho lebka se někde na kole točila, nicméně s tím literárním toho zase tak moc společného neměl. Dokonce snad ani to jméno. :)
Co s ní děláme? Obvykle se na ni taky šklebíme. A je to Dangiina spisovatelská lebka, protože každý správný velký spisovatel musí mít nějakou lebku, jak říkala Zebra.

A já mám podzim zase z nějakého důvodu hrozně ráda. :)

*hodná*
arengil: psaniarengil on November 10th, 2010 12:01 pm (UTC)
Jejda, a platí i opičí lebečka? Že bych byla velký spisovatel a nevěděla o tom???
arengil: cesta z lovuarengil on November 10th, 2010 11:55 am (UTC)
XDDD ne že by toho nebyly schopné...
Profesorprofesordfish on November 8th, 2010 05:30 pm (UTC)
Jo, proto tenhle týden bude hnusně, neboť Profesor má praxi a je nastydlá. To bude na výlovech hitově. Jestli se zkoupu, tak potěš.

Migrénu jsem měla minulou sobotu, když jsem se vrátila z kamarádčiny svatby, takže upřímnou soustrast.
Alice Strongholdspiritofdream on November 8th, 2010 09:10 pm (UTC)
Ajéj, no tak to je teda ideální počasí, jenom co je pravda! *futruje vitamíny*

A děkuji za soustrast, má hlava již odpadla, musela jsem si pořídit novou.
arengil: prehankaarengil on November 10th, 2010 11:59 am (UTC)
Migréna by měla nebejt... To je snad jediná chvíle, kdy reálně uvažuju o tom, že si snad budu pálit ruku cigaretou, abych aspoň na chvíli cítila něco jiného než nekončící tupé pulzování bolesti v hlavě.
ioannina: celeryioanna_ioannina on November 8th, 2010 09:52 pm (UTC)
Holó, vy dvě marodky, posílám vám oběma c|_| a c|_| vlastnoručně vypěstované, usušené a uvařené, a ne že si je popletete, jo?
Profesorprofesordfish on November 9th, 2010 10:11 am (UTC)
Děkuju.;=)
Alice Strongholdspiritofdream on November 9th, 2010 10:25 pm (UTC)
Jé, díky!
A jako zázrakem to téměř okamžitě zabralo.
calwen: autumn kitty by Molly Harriscalwen on November 12th, 2010 01:54 pm (UTC)
*poslala horkou čokoládku a přidala pytlík s bylinkama na čajíky*

Tak se brzy uzdrav. :-)A dang dělá dobře, že do tebe lije vodu. Taky bych pněkoho takového potřebovala. :)
Na mě už to fuj počasí taky dolízá. Škoda, že slunečný podzim nikdy nevydrží dlouho. Ale letos byl opravdu krásný. <3