Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Heee heeee!

Zdá se, že Mezipatra a ta krásně duhová atmosféra ještě neřekla poslední slovo.
Měla bych začít tím, že díky Olomouckým Ozvěnám Mezipater se mi rozrostla placková sbírka. Konečně už mám jak I♥girls, tak I♥boys placku, takže to celé dává smysl a nestydím se je nosit. Můj bágl začíná vypadat jako Debbiina pracovní vesta.
A tak jsem jela ze školy, batoh na klíně, seděla jsem v porshe tramvajce a naproti mě přistoupili dva pánové cca středního věku či méně. Vlastně úplně obyčejní a asi bych se nad tím nijak nepozastavovala, kdyby mě nefascinovalo, že jeden z nich je zrzavý a celý v černém, včetně šály, až na modrou čepici, která mu dokonale ladila s očima. Druhý byl úplně obyčejný muž. Nejdřív mě ani nijak nerajcovalo, že se až příliš nápadně dotýkají koleny a sedí těsně u sebe. Ono tam není moc místa...
Dívala jsem se z okna kamsi za ně a moc nevnímala, co se kolem děje, když tu náhle mé uši zaslechly větu: "A představ si, Jirka s Frantou si do toho mrňavého bytu na Vinohradech pořídili kočku." Ehm... Jirka a Franta? Vinohrady? Kočka? Asi jsem se začala hrozně nápadně uculovat a začala jsem poslouchat. Probrali spousty párů a samá mužská jména. Culila jsem se ještě víc.
A pak si všimli, že koukám. Nejdřív to vypadalo, že se budou zlobit, nicméně pak si ten zrzavý všiml mého batohu. Nenápadně upozornil toho druhého. Pak zaměřil mou hodně provokativní placku s tím, že Everytime you see the rainbow... a nemohl přečíst ten konec. Chvíli tak koukal a pak se prostě zeptal, jestli si to může přečíst. Svolila jsem.
Ghíííí. Tak jsme se na sebe tak hezky smáli, popřáli si hezký den a já vystoupila.
Kousněte mě někdo, jestli tohle nebylo skvělé! ^^
Tags: gay pride, slash
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments