?

Log in

No account? Create an account
 
 
19 November 2010 @ 02:58 pm
Heee heeee!  
Zdá se, že Mezipatra a ta krásně duhová atmosféra ještě neřekla poslední slovo.
Měla bych začít tím, že díky Olomouckým Ozvěnám Mezipater se mi rozrostla placková sbírka. Konečně už mám jak I♥girls, tak I♥boys placku, takže to celé dává smysl a nestydím se je nosit. Můj bágl začíná vypadat jako Debbiina pracovní vesta.
A tak jsem jela ze školy, batoh na klíně, seděla jsem v porshe tramvajce a naproti mě přistoupili dva pánové cca středního věku či méně. Vlastně úplně obyčejní a asi bych se nad tím nijak nepozastavovala, kdyby mě nefascinovalo, že jeden z nich je zrzavý a celý v černém, včetně šály, až na modrou čepici, která mu dokonale ladila s očima. Druhý byl úplně obyčejný muž. Nejdřív mě ani nijak nerajcovalo, že se až příliš nápadně dotýkají koleny a sedí těsně u sebe. Ono tam není moc místa...
Dívala jsem se z okna kamsi za ně a moc nevnímala, co se kolem děje, když tu náhle mé uši zaslechly větu: "A představ si, Jirka s Frantou si do toho mrňavého bytu na Vinohradech pořídili kočku." Ehm... Jirka a Franta? Vinohrady? Kočka? Asi jsem se začala hrozně nápadně uculovat a začala jsem poslouchat. Probrali spousty párů a samá mužská jména. Culila jsem se ještě víc.
A pak si všimli, že koukám. Nejdřív to vypadalo, že se budou zlobit, nicméně pak si ten zrzavý všiml mého batohu. Nenápadně upozornil toho druhého. Pak zaměřil mou hodně provokativní placku s tím, že Everytime you see the rainbow... a nemohl přečíst ten konec. Chvíli tak koukal a pak se prostě zeptal, jestli si to může přečíst. Svolila jsem.
Ghíííí. Tak jsme se na sebe tak hezky smáli, popřáli si hezký den a já vystoupila.
Kousněte mě někdo, jestli tohle nebylo skvělé! ^^
 
 
Místo usídlení: na větvi
Nálada: busybusy
Poslouchám: auta auta auta
 
 
 
vetesnictvi: dalekvetesnictvi on November 19th, 2010 07:25 pm (UTC)
Ííííp<3. Jsem ráda za placku :).