?

Log in

No account? Create an account
 
 
06 December 2010 @ 10:32 pm
Největší trest by byl, kdybych byla svoje vlastní učitelka!  
Když jsem tak koukala na ty písemky, které jsem na zítřek připravila, objektivně jsem zhodnotila, že bych se za ně nenáviděla. Učila bych se jako debil, abych nakonec zjistila, že z toho použiju jenom tak zlomek a zbytek budu muset stejně logicky vymyslet, takže kdybych proseděla večer u knížky, vyšlo by to nastejno. Nicméně... bez teoretického základu by nic nevymysleli. Ha. :)
Ale stejně bych nechtěla psát svoje testy, být středoškolák. :)
Tags:
 
 
Místo usídlení: mírně vyhřátá větev
Nálada: busybusy
Poslouchám: píšu si se Šnekem
 
 
 
jema_klubjema_klub on December 7th, 2010 08:38 am (UTC)
Jé, já být středoškolák, tak bych tvoje testy psát chtěla. Já totiž většinu večerů před písemkou proseděla u knížky a každá věc, kterou jsem se nemusela naučit, ale kterou stačilo logicky vymyslet, by mě v písemce příjemně překvapila ;o)
lunkvillunkvil on December 7th, 2010 09:10 am (UTC)
Ty jsi byla docela šprt, co?
jema_klubjema_klub on December 7th, 2010 09:34 am (UTC)
No já právě nebyla šprt, ty knížky nad kterýma jsem trávila večery před písemkou rozhodně nebyly k věci. Já se k učení vždycky musela strašně přemlouvat, takže to většinou dopadlo tak, že jsem si to jednou přečetla a pak doufala, že to druhej den všechno logicky domyslím ;o)
Zuzka: Mr. Bennet!certisko on December 7th, 2010 08:11 pm (UTC)
stavím se do stejného zástupu nešprtů! Co jsem nevokecala a logicky nevyškrábala ze svých základních vědomostí (pochytaných jen prostým napůluchaposloucháním v hodinách), to jsem do písemky nebyla schopná napsat... Kámen úrazu např. v chemii, že...
safirakey: Let!s dance!safirakey on December 7th, 2010 06:27 pm (UTC)
A není to jedna z věcí, která činí z učitelství skvělou věc?
Jo... Mám diktátorské sklony, vím to o sobě...
Alice Stronghold: I teachspiritofdream on December 7th, 2010 06:42 pm (UTC)
:D
Možná.
Ale jsem z výsledků docela zklamaná. No uznej. Slečna v referátu (který slyšela celá třída) zdůrazňovala, že Mayové byli velcí milovníci čokolády. Tak jsem se zeptala, kterou pochutinu užívali Mayové při různých obřadech. Hrozně málo lidí mi tu čokoládu napsalo.
A šestkrát jsem se dozvěděla, že Židy z Egypta vyvedl Mohamed. (Což o to, muslimům by to nevadilo, ale Židé by se asi bránili.)
safirakey: pic#105934344safirakey on December 7th, 2010 06:53 pm (UTC)
Je dost možné, že neposlouchali dostatečně pozorně. Nebo je prostě nenapadlo spojovat čokoládu s obřady, i když si ji zapamatovali... I když tuto základní neznalost historie čekulády nechápu :p Ale to je neomlouvá, takže nevím, proč je obhajuju :D.
Ehm... Židé by se bránili hodně xD
vetesnictvi: flegmatíkvetesnictvi on December 7th, 2010 06:53 pm (UTC)
Mohamed mě rozesmál, ale stejně bych tě za ten test neměla ráda. Přesně totéž nám dělal náš bývalý češtino-dějepisář (stejný obor, stejně zákeřné sklony :o) ) a sice jsem to tam pak nějak natipovala, ale štvalo mě, že jsem se na to vlastně v důsledku nemusela tolik učit. A na další test jsem se stejně zase našpratala, protože co kdyby to náhodou změnil, že? (A just nezměnil :o).)
A víš, že jsem si to o té čokoládě úplně náhodou přečetla včera v kalendáři, takže bych ti to do písemky hezky napsala. Chíí ;o).
lunkvil: vesmirlunkvil on December 7th, 2010 07:08 pm (UTC)
Češtino-dějepisáři jsou obecně strašně podlí...
Zuzka: Mr. Bennet!certisko on December 7th, 2010 08:09 pm (UTC)
mhíp! ikonka! ♥