Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Atmosferický film s atmosférickou dohrou

Včera večer jsme se Solastem a mými drahými bývalými studenty zavítali na Aloise Nebela.
O filmu vám povím jenom to, že je úžasný, ale nejde tam vůbec o příběh, takže diváci čekající děj a akci, nechť tento film raději nechají jiným. Hrozně se mi líbil.
Největší šok ovšem přišel až po filmu. Stojím si takhle jako tradičně ve frontě na dámských toaletách, když tu ke mně přijde taková vysoká pohledná blondýnka.
"Ahoj Leni!"
"???"
"Jsi Lenka, že jo?"
*kývá*
"Já jsem Veronika!"
"???"
"Z Lipna."
"?!!!! O_o Verunka?!"
"Jo!" Pointa tkví v tom, že když jsem jí viděla naposledy, bylo mi 16 a jí 10. Já vypadám od té doby víceméně stejně. Ona vyrostla! Ale jak! Neuvěřitelné. A představte si, osud ji zavál na historii. Můžu si naivně myslet, že na tom mám podíl? :) Prohodily jsme spolu sice jenom pár slov, protože Solast chudák seděl na schodech, čekal a vůbec netušil, která bije. Nicméně WOW (a nemyslím World of Warcraft!)!
Pak jsem jenom s elegancí oznámila studentům, že určitě mají vlastní program a že my dva odcházíme. Mám takový dojem, že pár z nich bylo asi zmateno. Někteří asi zase přehodnotí svoje dosavadní názory. Ostatně - my dva, když na to přijde, jsme opravdu krásný pár. :D
Večer jsme si u nás otevřeli lahvinku bílého, celou ji vypili a u toho jsme prohlíželi StarWars kostýmy a bavili se o psychologickém testu, který sedí. A nejvtipnější je, že já a Tom máme prakticky stejný psychologický profil až na jednu drobnost - on plánuje, já jsem spontánní, zbytek je naprosto totožný. Překvapuje to někoho?
Ještě do dvou jsme si povídali v posteli. A ano, je hrozně roztomilý, když zachumlaně spinká. Není roztomilý, když do mě ze spaní kope. :D
A na to, že je to první zpráva po týdnu, bych měla být hovornější. Ale nějak se nedaří.
Odpoledne se jde pařit na Zuzčinu zahradu. Oujééés!


Tags: cosplay, filmy, kamarádi, mdd
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment