?

Log in

No account? Create an account
 
 
15 October 2011 @ 01:22 pm
Návštěvní den  
Spontánní nápady jsou fajn.
A tak když Zuzka a Gwen byly poblíž a vybíraly látky, napadlo některou z nich (čuchám Zuzku), že by nebylo od věci jít se podívat do brlíšku. Akorát se minuly s Dang a zastihly mě tu i s maminkou. Přepadovka byla úspěšná, jenom Gwen je teda návštěva na prd, nechtěla ani blbou vodu, dokonce se ani neposadila. Zato nás všechny pobavila dietou svého křečka a historkami o kotli plném polévky.
Maminka z nich kupodivu byla nadšená (ano, to jsou moje nejnormálnější kamarádky), Gwen se jí strašně líbila, připomínala jí jednu bývalou kolegyni (taky si ji pamatuju, opravdu byla nádherně podobně ukecaná a ztřeštěná)
Amy se o holky párkrát otřela, zkoušela, jestli z nich nevydoluje nějaké jídlo, a pak se zase odebrala na Dangiinu židli, kterou zrekvírovala a prohlásila ji svým pelíškem (do opravdového pelíšku nechce, dokonce jsem jí tam dala pamlsek - a nic).
Nicméně včera jsem vyrobila asi tak 8 čajů a když jsem si večer vyčerpaně sedla k televizi s vlastním čajíčkem, uvědomila jsem si, že je to první, který jsem udělala sobě.
Návštěvy jsou fajn. Jenom jsou hrozně vyčerpávající. :)
Ale víc nááávštěv! ;)
 
 
Místo usídlení: stůl
Poslouchám: Brokeback Mountain OST
 
 
 
Zuzka: Abbycertisko on October 15th, 2011 12:44 pm (UTC)
Přiznávám se! Byla jsem to já! Sice tam kolem Letný bydlí taky spousta Mamutů, ale u těch by mě to ani nenapadlo. Nemaj novej byt, novou kočičku, nejsou fani a kromě svého dvojbývalého si u nikoho nepamatuju příslušné bydliště.
Tak a teď jdu ten článek prásknout Gw.
Uvař si ještě jeden šajíšek a měj se krásně,
Z.
Alice Stronghold: blueberry lovespiritofdream on October 15th, 2011 12:46 pm (UTC)
Máš bezva nápady, víš to? Nejenom že pořádáš garden, ale jsi způsobná návštěva, která se posadí, čajíčkek vypije a tak vůbec.
A žasnu, že si pamatuješ moje bydliště. To je tím pohledem z Francie? :)
Zuzka: Abbycertisko on October 15th, 2011 12:48 pm (UTC)
Mchíp. Když už jste mi způsobily závislost na čajíku s mlíkem...
Jop, komu pošlu, toho si většinou (aspoň částečně) pamatuju. Navíc jsem viděla fotky domu, když jste vybíraly bydlení. A dvakrát navíc - změnily jste ulici, ale ne popisné číslo. Držíte se jedenáctky.
Alice Stronghold: blueberry lovespiritofdream on October 15th, 2011 12:49 pm (UTC)
Jedenáctka je fajn. I když Desítka je lepší. :D
Zuzka: Abbycertisko on October 15th, 2011 12:55 pm (UTC)
Vidiš, to mi nenapadlo! První bylo pivo. A to ho nepiju.
Alice Stronghold: Tardisspiritofdream on October 15th, 2011 01:02 pm (UTC)
Chí, Pondovka přece musí bydlet ve spojitosti s 11. :)
Zuzka: Abbycertisko on October 15th, 2011 12:46 pm (UTC)
p.s. že nás bude maminka pokládat za relativně normální jsem tak nějak čekala-nečekala. Hlavně jsem si pak s lehkým děsem uvědomila, že jsem chvílema žvanila a vůbec mi nedocházelo, že tam sedí seriozně dospělý člověk, který mě vidí poprvé v životě.
Alice Stronghold: blueberry lovespiritofdream on October 15th, 2011 12:48 pm (UTC)
Čistě technicky vzato - nejsme my také náhodou dospělé?
Zuzka: Abbycertisko on October 15th, 2011 12:55 pm (UTC)
Ha, víceúrovňová komunikace.
Ano, čistě technicky vzato jsme. V tomto případě ale hovořím o dospělých coby zástupcích světa mimo veškeré fandomy, zájmové okruhy a tak říkajíc nezasvěcené. Velmi blbě se to specifikuje, ale zkrátka, běžný "dospělý" například nečetl glosy a Invazi, neví, co jsou Period dramas, nezná hlášku "Koupil jsem chleba, máslo a mlíko." atd. atd. (ano, Festival mě poškodil). A ještě pořád to není ta správná definice.
No, to nic. Heleď, ty to tu nemáš zamčený, viď? Že se sem Gw. nemůže nabourat. Ale možná je to chyba na jejím přijímači.
Alice Stronghold: blueberry lovespiritofdream on October 15th, 2011 01:03 pm (UTC)
Tenhle je úplně open entry, takže chyba bude u Gwen. :)