Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Uííí na druhou

Předně včera.
Dopoledne sraz s redaktorem od Český. Už jsem psala, jak úžasně awww záležitost to je. A dokonce i ta schůzka s ním byla nádherně awww. Mimochodem, tuším další propojení nití. Protože kolegyně mi vyprávěla o jednom svém studentovi (bývalém, maturoval tak před třemi, čtyřmi lety), který jí jednoho dne jenom tak mezi řečí řekl, že má přítele. Doba by zhruba i seděla. Jestli někdy ještě uvidím pana redaktora, zeptám se na jméno. Protože to by fakt byla legrace. :)
Celé odpoledne až do večera jsme strávily u Dragona s Blancou, papali (my všichni) dobroty a hráli hry. Než jsme stihli zabránit epidemii, přišli ještě Johnak s Kendrou, tak jsme se pustili do nové hry Kill Doctor Lucky. To je úžasná hra!
Potom přišlo ještě větší překvapení, protože D&B uvařili úžasnou indickou večeři a salát (s decentně odstraněnými rajčaty - děkuji!), děsně jsme se všichni napucli a sledovali jsme fotky ze svatby.
Zadně dneska.
Dopoledne jsme v práci popřáli všechno nejlepší Marušce k padesátinám. Obdarovali jsme ji hlavně čokoládou a knihami. Ona nám rozdávala vlastnoruční roládu (čichám hobity!).
Pak jsem prchla tryskovou rychlostí, protože včera Blanca náhodou zmínila dnešní promoci. Přišla jsem do Karolina asi v 10:20 a byla jsem docela nervní, jestli mě tam vůbec ještě pustí. Pustili. A bylo úžasné, že jsem tam byla, protože kromě Blancy tam promovalo několik mých bývalých spolužáků, a dokonce i můj současný kolega. Chí. Bylo to celé krásně slavnostní a zase se ukázalo, že jsem hrozná měkkota. Když jsem viděla, jak uličkou procházejí lidi, se kterými jsem si prožila pár let a některé významné vzpomínky jsou s nimi neodmyslitelně spojeny, vyrojila se kroupa jako hrom. Co budu dělat, až budu sedět na promoci talí...
Potom jsme se ukázkově ofotili a Blanca nadhodila, jestli se nechceme připojit k ní a k její rodině na indický oběd. Inu, doma nic k jídlu nemáme, tak jsme šly. :D Vskutku netradiční tradiční zážitek, hrozně se mi to líbilo. Akorát musím s velkou lítostí říct, že indické jídlo je mimo mou cenovou kategorii. Ale hrozně mi chutná. :)
Celkově to byl nějak hrozně potkávací den, cestou jsem potkala další dvě spolužačky z vysoký a u nás na Leteňáku celou skupinu zvěře a spol, jak čeká na Pumišku.
Jop, jde to dobře. :)
Tags: infantilní já, kamarádi, melodie podzimu, narozeniny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment