?

Log in

No account? Create an account
 
 
18 November 2011 @ 05:16 pm
Uííí na druhou  
Předně včera.
Dopoledne sraz s redaktorem od Český. Už jsem psala, jak úžasně awww záležitost to je. A dokonce i ta schůzka s ním byla nádherně awww. Mimochodem, tuším další propojení nití. Protože kolegyně mi vyprávěla o jednom svém studentovi (bývalém, maturoval tak před třemi, čtyřmi lety), který jí jednoho dne jenom tak mezi řečí řekl, že má přítele. Doba by zhruba i seděla. Jestli někdy ještě uvidím pana redaktora, zeptám se na jméno. Protože to by fakt byla legrace. :)
Celé odpoledne až do večera jsme strávily u Dragona s Blancou, papali (my všichni) dobroty a hráli hry. Než jsme stihli zabránit epidemii, přišli ještě Johnak s Kendrou, tak jsme se pustili do nové hry Kill Doctor Lucky. To je úžasná hra!
Potom přišlo ještě větší překvapení, protože D&B uvařili úžasnou indickou večeři a salát (s decentně odstraněnými rajčaty - děkuji!), děsně jsme se všichni napucli a sledovali jsme fotky ze svatby.
Zadně dneska.
Dopoledne jsme v práci popřáli všechno nejlepší Marušce k padesátinám. Obdarovali jsme ji hlavně čokoládou a knihami. Ona nám rozdávala vlastnoruční roládu (čichám hobity!).
Pak jsem prchla tryskovou rychlostí, protože včera Blanca náhodou zmínila dnešní promoci. Přišla jsem do Karolina asi v 10:20 a byla jsem docela nervní, jestli mě tam vůbec ještě pustí. Pustili. A bylo úžasné, že jsem tam byla, protože kromě Blancy tam promovalo několik mých bývalých spolužáků, a dokonce i můj současný kolega. Chí. Bylo to celé krásně slavnostní a zase se ukázalo, že jsem hrozná měkkota. Když jsem viděla, jak uličkou procházejí lidi, se kterými jsem si prožila pár let a některé významné vzpomínky jsou s nimi neodmyslitelně spojeny, vyrojila se kroupa jako hrom. Co budu dělat, až budu sedět na promoci talí...
Potom jsme se ukázkově ofotili a Blanca nadhodila, jestli se nechceme připojit k ní a k její rodině na indický oběd. Inu, doma nic k jídlu nemáme, tak jsme šly. :D Vskutku netradiční tradiční zážitek, hrozně se mi to líbilo. Akorát musím s velkou lítostí říct, že indické jídlo je mimo mou cenovou kategorii. Ale hrozně mi chutná. :)
Celkově to byl nějak hrozně potkávací den, cestou jsem potkala další dvě spolužačky z vysoký a u nás na Leteňáku celou skupinu zvěře a spol, jak čeká na Pumišku.
Jop, jde to dobře. :)
 
 
Místo usídlení:
Nálada: curiouscurious
Poslouchám: talí asi umírá počítač
 
 
 
marskaeve on November 29th, 2011 10:37 am (UTC)
To zní krásně...emoční hnutí u promocí úplně chápu, při představě té vlastní se mi už teď ježí chlupy na zádech. A na indickou kuchyni doporučuju jezdit do ČB - slušně se tu najíš a napiješ do 200,-Kč, nehledě na to, že mají i polední menu, které vyjde o dost levněji...neříkám, že je to na každodenní stravování, ale jednou za čas to člověka nepoloží:-)