Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

Merlin again

Další z řady nezáživných výkřiků o tom, co jsem viděla.
Včera jsme úspěšně dokoukaly třetí řadu. Bylo to zajímavější, vtipnější méně slashovité a o něco napínavější než předchozí řady. Svým způsobem je to dobře, protože já se ráda nechávám coby divák překvapit a první dvě řady příliš překvapení nenabídly. Co bylo ovšem trochu mínus byla Katie McGrath, která nezvládala zahrát polohu "jsem hrozně zlá holka, ale hraju si na hodnou", což děsně překáželo. Milovala jsem ji v jejím rozporuplném stavu. Emilia Fox coby Morgause byla byla naštěstí zajímavým zlým oživením, takže nakonec to s tou Morganou bylo k přežití. Nicméně největší híh třetí série je jednoznačně Gwaine. Miluju ho. A potřebuju zjistit, proč nosí na krku prstýnek a chová se, jako by balil Parsifala. no slash!
Dnes jsme viděly první dvoudíl čtvrté série. A jako... drsný. A Katie zase získává plusové body, jelikož "jsem hrozně zlá holka a udělám pro to cokoliv klidně budu žít v chatrči a nosit ošuntělý hadry" jí zase sedne hrozně dobře.
Jen by mě zajímalo, jestli se tvůrci seriálu opravdu drží toho, že je to prequel k legendám, protože to ještě rozhodně bude zajímavý.
Tags: filmy
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments