?

Log in

No account? Create an account
 
 
28 April 2012 @ 01:12 pm
Evulce  
Milá Eve,
děkujeme ti mnohokrát za pohled. Udělal nám radost dokonale nečekanou a o to větší, když jsme zjistily, kdo nám píše. Antverpy jsou nádherné!
Doufám, že si užíváš hodně cizokrajnosti, francouzštiny a čokoládových pralinek.
Taky doufáme, že přijmeš pozvání na svatbu, pokud to bude v tvých časových možnostech a my vytřískáme z Regily tvou adresu. (Ne, dobře, bít ji nebudem, budeme laskavě prosit.)
Náš kočičí potomek roztomile vrká, což pravděpodobně bude znamenat, že tě pozdravuje, jídlo na plotně spokojeně bublá a slibuju, že ten nápis Cappuccino vyleštím, až bude omračovat hosty. ;)
Měj se tam krásně,
moc tě pozdravujeme
K+D
Tags:
 
 
Místo usídlení: plackov
Nálada: lazylazy
Poslouchám: stříhání?
 
 
 
marskaeve on May 8th, 2012 04:56 pm (UTC)
No páni, tohle mě opravdu dostalo...snad nikdy jsem nikde neměla své osobě věnované entry...a teď na něj jen tak jakoby mimochodem narazím:-) Jo, Antwerpy jsou nádherné...a nejen ony, ale celá Belgie...asi jsem ztracená. Velice často jsou tu k vidění duhové vlaječky a dneska ráno jsem na nádraží obdržela pozvánku na Pride...nevíte-li, kam na svatební cestu, můžu vřele doporučit. S francouzštinou to valný není - jsem ve Vlámsku, kde se mluví nederlands, francouzsky většina lidí vládne, ale já umím stále jen "boj jour" a počítat do čtyř...a největším francouzským pokrokem je pro mně to, že jsem se naučila rozumět angličtině svých třech francouzských spolubydlících...a stejný pokrok hlásím i v italštině:-))
Co se týče pozvání na svatbu, adresu ráda dodám sama...ikdyž myslím, že, soudě podle o Vánocích došlého přání, ji někde máte:-) Ale dopředu upozorňuju, že jsem vyhlášená svatební plačka...když se vdávala sestřenice, trumfla jsem i babičku a to je co říct...Přiznám se, že vůbec nevím, kdy se ta událost koná, takže teď a tady to s časovými možnostmi nesrovnám, ale až budu vědět víc, vynasnažím se si ten čas udělat, protože zrovna o vaši svatbu bych přišla nerada.
No nic - musím se rozhodnout, jestli povečeřím wafle nebo pralinky (řekla ta, co si právě umyla jablko z obchoďáku) - mějte se krásně, pohodově a zdravě poklidně - ne moc a ne málo...a Cappuccino ať se jenom blýská:-))