?

Log in

No account? Create an account
 
 
02 May 2012 @ 10:19 pm
Jeden nadšený skvík!  
Dovezly jsme šaty ke krejčové, kterou nám doporučili v salonu, odkud ty šaty máme. Trochu jsem se bála, že to bude takové dohazování kšeftů a trochu jsem se hrozila, kolik mě bude úprava stát. Však víte jsem vždy optimistická. :) Nicméně - krejčová byla úžasná, přesně věděla, co kam, jak; zatímco jsem si hrála na figurínu, pomohla jsem jejímu druhákovi s domácím úkolem na češtinu. Potom přišla řeč na to, že já i Dang jsme nevěsty. A že to bude bez ženichů. Paní se začala úžasně radovat, že prý rozhodně musíme potom poslat fotky a že to je skvělý a vůbec.
Řeknu vám, s takovým úsměvem na tváři jsem už dlouho neodcházela už pěkně dlouho... no vlastně odnikud. Natož z obchodu. A tak krásně to naladilo na zbytek dne, večera... Jaká je šance, že si na to zítra zase vzpomenu a budu se usmívat?
*smiles*
Tags:
 
 
Místo usídlení: 70. léta
Nálada: goodgood
Poslouchám: cosi ze Stromovky
 
 
 
(Anonymous) on May 4th, 2012 08:43 pm (UTC)
Kleio, že se tak ptám tady (páč u DMD se mi nechce, páč tam by o to mohl zakopnout i ten, co by nemusel), taky se s tebou Vydavatel vybavoval, když jsi posílala padesátku :)?
Já jsem asi tó, zlá a neuctivá a rozsekalo mě, že má nastavené ID v mailu "Vydavatel Příběhů". Teda na něj jsem samozřejmě byla naprosto miloučká a hodná a nic nepěkného bych si nedovolila. Neuctivuju jenom soukromně :D
A jak se tak znám, zas dělám z komára vemblouda a je to nějaký tichý a zažraný nadšenec a já jsem hnusná. o:-)

pašerák