?

Log in

No account? Create an account
 
 
29 May 2012 @ 11:00 pm
Blbadoo  
Chcete ztratit pár zbytečných minut života? Všichni přece máme čas na rozdávání, ne? Aneb Kleio potřebuje vypustit páru...
Dosti o tom, že i proti XichtKnížce mám asi miliony výhrad, protože i když si tam nastavím kde co, v důsledku neustálých úprav něco nefunguje, cpou se mi tam věci, o které nemám zájem, a i když je kvadrilionkrát vymažu ze svého f-listu, při dalším přihlášení je vidím zase... *sighs*
Uťala jsem další noční můru jménem Badoo. Neptejte se, jak jsem k tomu přišla. Já to totiž nevím. Ale kdysi dávno mě hledala kamarádka, kterou jsem hrozně dlouho neviděla, a zrovna přes tuhle hrůzu, což nechápu, se mnou chtěla udržovat kontakt. Dopadlo to tak, že jsem jí poslala jeden nadšený pozdrav, který obsahoval normální kontaky, a ona se už neozvala. Od té doby mi Badoo obtěžovalo život neustálým tykáním, zasíláním emajlů, které byly promptně odesílány do spamu, a ať jsem dělala cokoliv, nešlo se toho zbavit. Mezitím mě tam našlo pár magorů z Bohnic (ovšem ne z léčebny, ale od dálkařů), kteří mi posílali další a další zprávy, takže to vypadalo, že účet je aktivní.
Když mi dnes opět přišla zpráva o aktivitě na Badoo, pojala jsem podezření, protože jsem skoro po roce zapomněla na existenci téhle hrůzy. Následovalo patnáct šílených minut ztraceného života, než jsem si ten pitomý účet zrušila. Ano, jenom blbejch patnáct minut, řeknete si, ale nevrátí mi je nikdo. A nejlepší je, když vám pošlou na emajl "Rozhodla jsi se zrušit u nás účet, moc nás to mrzí, co na to říct... Asi ti budeme posílat informační emaily." Arrrgh!
Tags:
 
 
Místo usídlení: pod dekou
Nálada: angryangry
Poslouchám: vzdálené bubny
 
 
 
Profesor: common_carpprofesordfish on May 29th, 2012 09:41 pm (UTC)
Jo, s touhle hrůzou jsem bojovala taky. Už nějaký čas mám klid, doufám.
neryalebrett on May 29th, 2012 10:30 pm (UTC)
Badoo je maximální zlo pod sluncem. Odfiltrovala jsem ho, ale děsí mě, že se jednou vrátí...
Za......nej věc. :(
alexisnihilist on May 30th, 2012 04:55 am (UTC)
Badoo je zlo. Sama jsem tam sice nikdy nebyla, ale brácha s tím bojoval... a dost na tom, že si to z jeho mailu nebo kontaktů nebo čert ví odkud vytáhlo adresář a posílalo to spamy i nám jeho známým. Fuj. Fuj fuj fuj. Držím palce při vymítání informačních mailů.
Zuzkacertisko on May 30th, 2012 12:20 pm (UTC)
stejný případ u mě s jakýmsi nelogem, taky budu muset věnovat čas na odhlášení. Nejenom toho, ale ještě asi milionu dalších stránek včetně aukra, odkud mi furt choděj nabídky a aktualizace... vrrrm.
jema_klubjema_klub on May 30th, 2012 12:28 pm (UTC)
No já bych řekla, že nastavit si dobře spamfilter, mohlas mít pokoj rychlejc a pohodlnějc ;o)
Alice Strongholdspiritofdream on May 30th, 2012 01:44 pm (UTC)
Ale mně to chodilo do spamu. Jenom to otravovalo i můj spam. :(
Lucie ~ Dangerous: Cuddly witch catdangerouss on May 30th, 2012 06:44 pm (UTC)
Zajímalo by mě, jestli to vůbec někdo používá? O_o Asi jo, co? :/
Saphira: P-Flagsensearth on May 30th, 2012 09:46 pm (UTC)
Asi je to dobrý pro lidi, který se chtějí s někým seznámit. Jako sociální síť je to ale úplně pitomý, strávila jsem tam asi hodinu a přes dva a půl roku tam nebyla.
Taky jsem to teď smazala. Ale e-maily mi asi budou chodit furt. Vrrrr.
branwen: nerdy girlbranworld on May 31st, 2012 08:15 am (UTC)
filtr -> obsahuje slovo "badoo" -> "zprávu ihned smazat"
kde je problém?
Alice Strongholdspiritofdream on May 31st, 2012 02:17 pm (UTC)
Nefunguje to. :D
branwen: unicornsbranworld on May 31st, 2012 04:02 pm (UTC)
jak ti to může nefungovat? O_o já se tak zbavila většiny spamu (na ten zbytek nejsem schopná dokopat se udělat filtry)
ty máš gmail, že? tam mám nastavený "Odpovídá: badoo Provést: Přeskočit Doručenou poštu, Smazat" a teď jsem si cvičně poslala pár mailů s různými variacemi a všechno to odfiltrovalo...
nebo ještě zablokovat adresu, ze které to chodí, no :)
safirakey: WHAT?safirakey on May 31st, 2012 05:23 pm (UTC)
Nemám a nechci, ale mamka si mi před pár týdny taky plamenně stěžovala. Osobně mi nejvíc vadí, že lidem, které našli nějak přes mail nebo jakým způsobem, posílají zprávy typu "Ten a ten ti posílá zprávu. Pro přečtení klikni sem." Přitom ten člověk nic neposílá. K čemu ta hrůza vůbec slouží?
arengil: snekarengil on May 31st, 2012 07:41 pm (UTC)
Na Fb se ukážu jednou za uherskej rok a jinak nechodím nikam. Radši se s lidma vídám naživo, když je to jen trochu možný...