?

Log in

No account? Create an account
 
 
02 June 2012 @ 10:40 pm
Amy vs. My 1:0  
Potřebuje ostříhat drápky.
Kleio: "Já ji podržím v náručí a ty stříhej."
Výsledek - Amy má ušmiknuté tři drápky a já vypadám, jako že jsem z těch písemek chtěla spáchat sebevraždu vykrvácením. Hlavně ten štrejch na žíle je úchvatnej. :D
Tags:
 
 
Místo usídlení: co nejdál od Amy
Nálada: awakeawake
 
 
 
Profesor: máj_2011profesordfish on June 2nd, 2012 11:19 pm (UTC)
Drápky? Jo, to je legrace.;-)
My zas máme psa s nějakou oční chorobou (nepamatuju si přesně, o co jde) a kapej do očí padesátikilovému monstru, které se ti neustále snaží svalit pod nohy, nebo uhýbá hlavou. Než si na to zvykla, museli jsme ji někdy držet i tři, ona hodně uhýbala, teď už si zvykla. Ví, že se s ní vždycky pomazlíme a to ona ráda.
arengil: klubickoarengil on June 3rd, 2012 08:16 am (UTC)
Radši bych jí pořídila obrušovátko než si ukládat o vlastní zdraví :)
Lucie ~ Dangerous: Amydangerouss on June 3rd, 2012 09:45 am (UTC)
To má a pravidelně na něm své drápky brousí, jen už byly stejně dlouhý. Ale nakonec jsme to dnes vzdaly s tím, že nám stejně nic neničí (zatím...), a kdyžtak si je okouše. :)
alexisnihilist on June 3rd, 2012 10:04 am (UTC)
Našim kočkám sice drápky nestříháme, protože jsou venkovní, ale mám trochu zkušenosti s babiččinými monstry. Sice mají dohromady jen sedm tlapek, ale délkou drápů a zubů si to úplně vynahrazují. Já na to jdu tak, že si ji položím na záda na klín, jednou rukou přichytnu přední tlapky a hlavu (občas to vypadá, jako bych ji škrtila, ale to jenom vypadá), druhou jednu zadní tlapku, pak dvě zadní tlapky a jednou rukou jednu přední a hlavu... prostě tak, aby ty packy, které zrovna nejsou stříhány, byly pokud možno dočasně zneškodněny. Zní to trochu sadisticky a je fakt, že se pak tváří hrozně ublíženě, ale už mě skoro nikdy nepodrápou. I když je fakt, že nevím, jak by na tenhle násilný postup reagovala vaše kočka...
ness_studniceness_studnice on June 3rd, 2012 10:16 am (UTC)
Nemohu nevzpomenout na veterináře Herriota a jeho slavné "Ten Herriot, jako veterinář možná nic moc, lae pánové, jak ten uměl zabalit kočku!"
Soucítím - drápky jsem nezkoušela, ale dávat takhle bez asistence kočce injekci je taky zážitek.