?

Log in

No account? Create an account
 
 
05 June 2012 @ 04:13 pm
Bylo by to krásné, ale ono není  
Nikdy, opakuji nikdy už si neřeknu, že všechno je v pořádku. Nikdy. V tom momentě se pokurví tu která část, ať už to jsou jobovky zdravotní, rodinné, vztahové a nebo, tramtadadá, pracovní.
Přišlo to jako facka.
Snesla jsem ji s úsměvem a pocitem toho, že zklamání mi na očích neuvidí. Dovedla jsem svou práci zastupujícího třídního, nachytala ji u omylu, protože ani neví, že má v těhle věcech těhle 14 dní jednat se mnou.
Ale je mi to k ničemu. 30.6. mi končí smlouva a tím to končí. Pak mám ještě jakýsi nárok na dovolenou, kterou budu čerpat, ale to je vlastně všechno.
Vítej pracáku, vítej nekonečné hledání, protože, co si budeme namlouvat, tohle je na hledání práce ve škole dost blbej termín.

Opravdu si svou svatbu hodlám užít...
Tags:
 
 
Nálada: sad*fontánka*
 
 
 
Zuzka: Corpse Bridecertisko on June 5th, 2012 02:46 pm (UTC)
Kromě toho, co jsem už napsala v ksichtírně... nebyly kolem tohohle náhodou podobný čachry už loni? Nemáš ještě šanci? Ale na druhou stranu, když jsou takhle blbí a jsou na tebe hnusný, tak bych to snad ani nezvažovala.

Je to naprosto blbé, to se nedá upřít, ale strašně moc na tebe myslim, aby sis našla něco dobrýho a abys neměla nervy v kýblu. *most seriously sincere*

A opovaž se nechat si tím zkazit cokoliv hezkého od té nejhezčejší svatby až po ty nejmenší denní úsměvy. Vem si na klín Amy a uhlaď ji k vyčerpání. Uhlaď i Kočku. Vykoukej si oči do zeleně. Vyposlouchej si mozek na hezký muzice. Vyňuchej se na hezkých věcech. Dej tomu nejhoršímu pocitu pár dní na rozklad.
Celý to zní pramálo optimisticky, já vim... *pevně držík*