?

Log in

No account? Create an account
 
 
05 June 2012 @ 04:13 pm
Bylo by to krásné, ale ono není  
Nikdy, opakuji nikdy už si neřeknu, že všechno je v pořádku. Nikdy. V tom momentě se pokurví tu která část, ať už to jsou jobovky zdravotní, rodinné, vztahové a nebo, tramtadadá, pracovní.
Přišlo to jako facka.
Snesla jsem ji s úsměvem a pocitem toho, že zklamání mi na očích neuvidí. Dovedla jsem svou práci zastupujícího třídního, nachytala ji u omylu, protože ani neví, že má v těhle věcech těhle 14 dní jednat se mnou.
Ale je mi to k ničemu. 30.6. mi končí smlouva a tím to končí. Pak mám ještě jakýsi nárok na dovolenou, kterou budu čerpat, ale to je vlastně všechno.
Vítej pracáku, vítej nekonečné hledání, protože, co si budeme namlouvat, tohle je na hledání práce ve škole dost blbej termín.

Opravdu si svou svatbu hodlám užít...
Tags:
 
 
Nálada: sad*fontánka*
 
 
 
josikajosika on June 6th, 2012 08:23 am (UTC)
Já teda úplně chápu, že to není ta správná litovací poznámka, ale já si dokážu naprosto dokonale představit, jak učíš v Xavierově institutu. Ale vážně naprosto živě.
"Vy si myslíte, že nedokážu vymyslet písemku, na kterou bude i telepatie krátká," profesorka K se zlověstně usmála. "Tak to se teda pletete."
Akorát by sis s nima asi nemohla hrát na Hitlerjugend. Kdyby se objevil Eric, bylo by to pro něj zřejmě zbytečně traumatizující.

V reálným světě se zeptám, jestli někdo o něčem neví.