Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

This is not my problem! /EN/

I have some special need to write in English always when I am angry! When I am angry, my world is full of Czenglish. My mum makes me mad! I am tired of waving with "mum-I´m-the-same-person-like-before" flag! I am tired. I understand. She is shocked. She is sad. She told me, she never understand. Ok. You want a time, mum. But it is not my problem. I am happy. Sooo happy like never before. Do you understand, mum?
Ok. End of my laments. I will never talk about it again. This is something behind me. And to say something more pleasant, I found somebody of LJ users, who likes Vypsaná fixa! My dear dangerouss told me about her a few weeks ago and today I have very nice "comment talk". My new virtual friend from Poland is called irmess. Yay!!! :)

Tak trochu kvůli Lorrain ;)

Mám nějakou speciální potřebu psát v angličtině pokaždé, když jsem naštvaná. Když jsem naštvaná, tak je můj svět náhle plný Czenglish. Moje máma mě dohání k šílenství. Jsem unavená z toho, jak jí pořád vysvětluju, že jsem stále ta samá osoba, jako jsem byla vždycky. Jsem opravdu unavená. Ano, rozumím jí. Je v šoku. Je smutná. Sama mi řekla, že mi nikdy nebude rozumět. Jasně, potřebuješ čas, mami. Ale to přece už není můj problém. Jsem šťastná. Tak jako jsem ještě nikdy nebyla. Rozumíš tomu, mami?
A končím s lamentacemi. Už se o tom nikdy nezmíním. Tohle už je něco za mnou. A abych napsala taky něco příjemného, našla jsem na LJ někoho, kdo taky rád Vypsanou fixu. Moje milá dangerouss se mi o ní před pár týdny zmínila a dnes jsem s ní měla příjemný "comment talk". Moje nová virtuální kámoška z Polska se jmenuje irmess. Jůůůů!!! :)

Jo, Lorr, když klikneš na "spiritofdream", co je vlevo nahoře vedle mojí ikonky, tak se dostaneš zpět na hlavní stránku, kdybys náhodou nevěděla, jak dál:)
Tags: in english, lu, výkřiky do ticha
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments