?

Log in

No account? Create an account
 
 
21 August 2006 @ 09:30 pm
This is not my problem! /EN/  
I have some special need to write in English always when I am angry! When I am angry, my world is full of Czenglish. My mum makes me mad! I am tired of waving with "mum-I´m-the-same-person-like-before" flag! I am tired. I understand. She is shocked. She is sad. She told me, she never understand. Ok. You want a time, mum. But it is not my problem. I am happy. Sooo happy like never before. Do you understand, mum?
Ok. End of my laments. I will never talk about it again. This is something behind me. And to say something more pleasant, I found somebody of LJ users, who likes Vypsaná fixa! My dear dangerouss told me about her a few weeks ago and today I have very nice "comment talk". My new virtual friend from Poland is called irmess. Yay!!! :)

Tak trochu kvůli Lorrain ;)

Mám nějakou speciální potřebu psát v angličtině pokaždé, když jsem naštvaná. Když jsem naštvaná, tak je můj svět náhle plný Czenglish. Moje máma mě dohání k šílenství. Jsem unavená z toho, jak jí pořád vysvětluju, že jsem stále ta samá osoba, jako jsem byla vždycky. Jsem opravdu unavená. Ano, rozumím jí. Je v šoku. Je smutná. Sama mi řekla, že mi nikdy nebude rozumět. Jasně, potřebuješ čas, mami. Ale to přece už není můj problém. Jsem šťastná. Tak jako jsem ještě nikdy nebyla. Rozumíš tomu, mami?
A končím s lamentacemi. Už se o tom nikdy nezmíním. Tohle už je něco za mnou. A abych napsala taky něco příjemného, našla jsem na LJ někoho, kdo taky rád Vypsanou fixu. Moje milá dangerouss se mi o ní před pár týdny zmínila a dnes jsem s ní měla příjemný "comment talk". Moje nová virtuální kámoška z Polska se jmenuje irmess. Jůůůů!!! :)

Jo, Lorr, když klikneš na "spiritofdream", co je vlevo nahoře vedle mojí ikonky, tak se dostaneš zpět na hlavní stránku, kdybys náhodou nevěděla, jak dál:)
 
 
Nálada: exhaustedexhausted
Poslouchám: Vypsaná fiXa
 
 
 
Lucie ~ Dangerous: Girls kissdangerouss on August 21st, 2006 08:50 pm (UTC)
Is she talking about it every time?
Alice Stronghold: kissspiritofdream on August 21st, 2006 08:52 pm (UTC)
Errr... no :)
Lucie ~ Dangerous: Girls kissdangerouss on August 21st, 2006 08:55 pm (UTC)
Aha... Takže nemluví, ale vše, co dělá, je výmluvnější než slova? *hugs*
Alice Stronghold: kissspiritofdream on August 22nd, 2006 10:53 am (UTC)
Přesně tak.
*hugs back*
Hmm: ivan trojanirmess on August 21st, 2006 09:17 pm (UTC)
*waves* =)


...


*notes down the word "czenglish" because it's awesome*
Alice Strongholdspiritofdream on August 22nd, 2006 10:54 am (UTC)
:)