Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Úřad práce level 0.2

Víte vy co?
Asi víte, je mi to jasný.
Ale jsou věci, které mě vytáčí ještě víc než ožralí smradlaví zpívající a spory vyvolávající fotbalový fanoušek. A to jsou formuláře.
Řekla jsem si, že se vyseru na ruční vyplňování kreténismů a vyplním si žádost o evidenci uchazečů o zaměstnání elektronicky (a pak si to vytisknu, yay), ale stačila třetí kolonka a já ten formulář chtěla zmlátit do hranaté kuličky. Jak může být tak nepříjemná povinnost spojená s takovou další řadou nepříjemností?
Nemá někdo zbytečný tři tisíce, kterými by mi pokryl zdravotní pojištění? Ten šiml mě totiž připraví i o poslední zbytky mých rozedraných nervů (poznámky o tom, že se mám uklidnit, si strčte do kelu, já vím, že se nemám rozčilovat...). A kdyby to tím aspoň končilo...
Do to ho mi bývalý zaměstnavatel komplikuje život tím, že stále nepřišlo potvrzení o zaměstnání (natož pak výplata), takže vím naprosto jistě, že na ten pracák půjdu ještě minimálně jednou, abych potvrdila, že jsem opravdu pracovala, protože pracovní smlouva nestačí. Je tohle...
Ale ne, jsem strom, vysoký zelený strom.
A brzy uveřejním další kapču ze svého osobního periodramatického šílenství. Samozřejmě zcela v duchu Fans&Fascination. :)
Uch. Je mi líp.
Tags: have a bad day, práce
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments