?

Log in

No account? Create an account
 
 
24 January 2014 @ 09:34 pm
Čas tak letí, když se člověk dobře baví  
To je takhle čtvrt na dvě, přede mnou tři sady písemek k oznámkování, jedna k opravení a pololetní známky k zapsání. Tak si říkám, že do tří, maximálně do půl čtvrté to budu mít hotový. Nechápala jsem tedy, proč mě vymetá paní školníková. Inu, možná proto, že bylo tři čtvrtě na pět. Mizerný pololetí. :)
Tags:
 
 
Místo usídlení: gauč
Nálada: restlessrestless
Poslouchám: Harry Potter a tajemná komnata
 
 
 
dl_blanca: feelingdl_blanca on January 24th, 2014 11:46 pm (UTC)
A budou aspoň hlody? Nebo máš nadprůměrně inteligentní studenty, kteří všechno naprosto nudně umí?
Alice Stronghold: seasonalspiritofdream on January 25th, 2014 09:30 am (UTC)
Mno, oni moc vtipný nejsou, jak jsou hloupí, tak jsou dutý, stejně jako jejich písemky. Ale je fakt, že Karel Tiger jako autor poetistického manifestu je docela vtipnej. :)
ebzenka: blackthorn fairyebzenka on January 25th, 2014 02:22 am (UTC)
Naprosto tě chápu, Ba co víc - já jsem tak deformovaná, že už mi vůbec nepřijde divný, když se domnívám,že se jednalo o hodiny ranní, tedy A.M., nikoliv P.M.
(Školníková přece klidně může chodit uklízet od čtyř ráno, žeáno. I když by byla fakt pitomá, kdyby to dělala. A co bys ty v tudle hodinu dělala ve škole, když můžeš spát jako normální lidi... což na druhou stranu naznačuje ošklivé věci o mé osobě. Ale já sem v tom nevinně! Já jenom vyráběla kostým víly Amálky pro ratolest na příští maškarní, a kdo by řekl, že umělý kytky dají tolik práce... No a každej den se najde jiná taková smrtelně nutná činnost.)

Edited at 2014-01-25 02:25 am (UTC)
Alice Stronghold: booksspiritofdream on January 25th, 2014 09:29 am (UTC)
Mám dojem, že musíš mít nějaký hodně dobrý drogy. A nebo silnou kávu. A elán a motivaci. Protože jinak nechápu, jak může lidský organismus vydržet tak dlouho to, co děláš. (A to je obdiv, kdyby to z toho nebylo poznat.)