?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 May 2014 @ 08:53 pm
Maturity, den čtvrtý  
Můžu říct v reakci na dnešní den "vole"? Jestli ne, tak se vomlouvám, ale... ty vole! O_o
Já jsem si myslela, že moje děcka byla trošku jednodušší a tak, ale poté, co jsem viděla dneska, jsem nucena konstatovat, že jsem měla třídu plnou géniů.
Vyhoďme ho z kola ven v podání, že se Kesey snad obrací ve svém alkoholem zalitém hrobě. A ta slípka pak ještě prohlásí, že se jí to plete s Bylo nás pět a Smrtí krásných srnců. Kesey? S Pavlem? DaFak?
Další nebyl schopen provozuschopně vůbec nic říct po Povídkách malostranských a Hamlet napsaný v 18. století byla taky pěkná perla.
Jelita národa. Fakt...
Tags:
 
 
Místo usídlení: doma
Nálada: drunkdrunk
Poslouchám: Clona
 
 
 
Zuzka: Lizziecertisko on May 26th, 2014 08:05 pm (UTC)
ách jó... to jsou trubky.
ebzenkaebzenka on May 27th, 2014 01:59 am (UTC)
Aniž bych zpochybňovala, že ti studenti jsou tak trochu deficitní - tak musim říct, že podle mě se plést může cokoliv komukoliv s čímkoliv. Za poslední měsíc jsem už vyrobila tolik drobných životně bezvýznamných průšvihů, že splést si autory dvou děl s takovými nezvyklými názvy je prkotina. No to sou prostě ty, co někdo něco někam, dyť víte. :-)
Já v minulém měsíci třikrát spletla nebo zapomněla důležitou akci dcery (jednou spaseno tatínkem, jednou nenávratně zmeškán balet, jednou batoh donesen doprostřed výletu). Několikrát jsem nezvládla nakoupit vše potřebné, takže se muselo improvizovat při vaření, a nemohla jsem péct slíbený dort. Víc než pětkrát jsem zapomněla jména důležitých lidí, z toho jednou na důležitém přijímacím pohovoru, kde jsem měla vysvětlit, že dotyčný mě může doporučit. Proti tomu je pomotání dvou mrtvých literátů bezvýznamné...

(Ebžence právě začíná hlavou vrtat hororový červík pochybnosti, jestli náhodou nemá počínajícího Alzheimera. Pak si uvědomí, že to je trapná výmluva a snaha být zajímavá, protože holt ten mozek přestala používat a pak se člověk nemůže divit.)
e_danaee_danae on May 27th, 2014 09:49 am (UTC)
U Keseye a Pavla mě napadá jedna shodná linka: Kesey se odehrává v blázinci, Pavel byl v blázinci, Nelíčilas jim nějak barvitě Otovy životní osudy?
Amy Williamsliszkalupeni on May 27th, 2014 11:43 am (UTC)
Ehm, JAK PŘESNĚ se jí může plést Kesey s Poláčkem? Není to náááhodou o ÚPLNĚ NĚČEM JINÉM?! :D