Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Protože nejlepší kombinace vzhledu a ceny je jenom v IKEA

Moje drahá polovička už nějakou dobu stalkuje odpadkové koše. Samozřejmě ty nejhezčí stojí v rozmezí tři až šest tisíc. A v rozměrech zcela nevyhovujících naší mezeře mezi lednicí a sporákem. A protože je moje polovička rozkošně tvrdohlavá, našla svůj ideální odpaďák. Představte si, že ten nejpěknější mají zrovna v Ikee, dokonce i v jiném provedení než v nerez. Máme takový pěkný bílý.
Nejhorší na tom je, že když už je člověk tam, tak neodjede jenom s tou věcí, pro kterou jede. Takže máme i nový kyblík na tříděný odpad a asi tak tunu brček. A víte, že tam dělají moc dobré lososové sendviče?

Kromě toho byl dneska vůbec takový zajímavý den, na Andělu jsme měli sraz s Owsem, kvůlivá předání mapy , sraz se protáhl o kafe roztodivného vzhledu a výborné chuti (díky za společnost!), za odměnu jsme byly na Zličín odvezeny vozem. Cestou ze Zličína jsme se ještě plánovaně neplánovaně stavily na Lužinách, kde už sice ani já, ani moji rodičové nebydlíme, ale zato tam mají nové obchodní centrum, které jsme si trochu prošly. Zajímavé a nové je to.

Zítra přijde někdo od novin vyfotit moji krásnou ženu, páč ona bude asi slavná nebo co. ;)
Tags: nakupuju
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments