?

Log in

No account? Create an account
 
 
22 July 2014 @ 11:04 pm
Protože nejlepší kombinace vzhledu a ceny je jenom v IKEA  
Moje drahá polovička už nějakou dobu stalkuje odpadkové koše. Samozřejmě ty nejhezčí stojí v rozmezí tři až šest tisíc. A v rozměrech zcela nevyhovujících naší mezeře mezi lednicí a sporákem. A protože je moje polovička rozkošně tvrdohlavá, našla svůj ideální odpaďák. Představte si, že ten nejpěknější mají zrovna v Ikee, dokonce i v jiném provedení než v nerez. Máme takový pěkný bílý.
Nejhorší na tom je, že když už je člověk tam, tak neodjede jenom s tou věcí, pro kterou jede. Takže máme i nový kyblík na tříděný odpad a asi tak tunu brček. A víte, že tam dělají moc dobré lososové sendviče?

Kromě toho byl dneska vůbec takový zajímavý den, na Andělu jsme měli sraz s Owsem, kvůlivá předání mapy , sraz se protáhl o kafe roztodivného vzhledu a výborné chuti (díky za společnost!), za odměnu jsme byly na Zličín odvezeny vozem. Cestou ze Zličína jsme se ještě plánovaně neplánovaně stavily na Lužinách, kde už sice ani já, ani moji rodičové nebydlíme, ale zato tam mají nové obchodní centrum, které jsme si trochu prošly. Zajímavé a nové je to.

Zítra přijde někdo od novin vyfotit moji krásnou ženu, páč ona bude asi slavná nebo co. ;)
Tags:
 
 
Místo usídlení: gauč
Nálada: goodgood
Poslouchám: Sex ve městě
 
 
 
e_danaee_danae on July 23rd, 2014 11:16 am (UTC)
Oni nás s Julií taky žádali o focení, ale my jsme to z nejrůznějších důvodů po zralé úvaze odmítly. Myslím ale, že tvoje fotka je dobrá volba, jednak tě objektiv miluje, jednak jsi skutečně do jisté míry "tváří" českého akademického psaní o fanfiction, takže to dává smysl.
Jinak já si myslím, že je fajn, že jsme do toho šly a že to nebude úplně blbé, rozhodně to bude lepší, než kdyby si slečna redaktorka postahovala jen nějaké cancy z internetu a zbytek si musela vymýšlet. Působila rozhodně příjemně.