?

Log in

No account? Create an account
 
 
07 January 2015 @ 10:20 pm
Napiš "vozová hradba"  
Přátelé, pozor. Hrozící nebezpečí představované médii jako valící se horda muslimů je zcela zanedbatelné oproti tomu, že čeští husité dosahují počtu kolem čtyřiceti tisíc. Znovu nás ovládnou a prý už i vědí, jak resuscitovat Žižku a dát mu nové oko! Založme novou křižáckou výpravu. Elitní jedinci se mohou hlásit o post do panské jednoty. Casting na Zmikunda bude příští pondělí, ženy nechť vyrábějí praky, aby se i dítka mohla zapojit a vyhladit toto zlo, které nečíhá za hranicemi, ale už je u nás.
Takže asi tak...
 
 
Nálada: gigglygiggly
 
 
 
branwen: minesbranworld on January 8th, 2015 06:24 pm (UTC)
jestli ti tohle připadá přeš čáru, tak běž nahlídnout na okouna, tam se teprv jedou pecky.
já myslím, že originální vtip je parádní způsob, jak uctít památku karikaturistů
Amy Williamsliszkalupeni on January 8th, 2015 06:27 pm (UTC)
No já se tak trochu bojím, že ten post vůbec neměl sloužit jako uctění památky karikaturistů, ale jako reakce na reakce lidí na celou problematiku islámu. Budu ráda, když se budu mýlit.
(ty vtipy na památku mi naopak vůbec přes čáru nepřijdou)
Alice Stronghold: internetspiritofdream on January 8th, 2015 09:26 pm (UTC)
Člověče, a víš, že jsem skoro čekala, že negativní reakce vypadne z tebe? Veškteré rádobytvipné, násilné a další reakce jsem na FB vypnula, protože mě serou. A dala jsem si to na LJ, protože to je moje osobní reakce a ano, přišlo mi, že FB na tohle není platforma, protože by se tam zase strhla nicneříkající diskuze od lidí, kteří by nečetli polovinu informací.
A ano, Bran to pochopila dobře.
Amy Williamsliszkalupeni on January 8th, 2015 09:47 pm (UTC)
No nevím, mně to moc jako vtip nevyznělo, ale dobrá, je to tvoje hlava, samozřejmě. Negativní reakce ze mě budou padat asi často, už se nehodlám nechat umlčovat lidmi, co mají dojem, že od nich potřebuju vzdělání (nic proti tobě, to není reakce na tebe konkrétně). A vůbec, už mě hodně dlouhou dobu zajímá, nedaly by se na FB třeba znemožnit komentáře u některých statusů? Jako prostě zakázat diskuzi?

Edited at 2015-01-08 09:57 pm (UTC)
Veronika BarborkovVeronika Barborkov on January 11th, 2015 08:49 pm (UTC)
Hele, to je zvláštní myšlenka. Vyjádřit nějak svůj názor, veřejně, ale nenechat lidi se k němu vyjádřit. Obávám se, že bych zrušila odběr lidí, kteří by to dělali, protože proč to pak číst? (no offence meant ;) )
Alice Stronghold: internetspiritofdream on January 11th, 2015 08:53 pm (UTC)
Zrušit odběr několika lidí způsobilo zvláštní klid mým nebohým nervům (ano, jistě, matičko Bennetová), vřele doporučuji. :)

Jinak na FB se to asi dá omezit jenom tím, pro které konkrétní lidi ten článek zviditelníš. Já osobně mám uděláno několik skupin a podle obsahu článku ho dávám buď úplně všem, skoro všem, skoro nikomu nebo jenom sobě, když si potřebuju ulevit a za deset minut to smazat.
Další prostředky FB asi nenabízí. Pak už jen mazání.
Amy Williamsliszkalupeni on January 11th, 2015 09:11 pm (UTC)
No, když uvážím, že podle reakcí některých lidí nemám očividně právo na názor, tak bych vyeliminovala jejich komentáře. A ti, které to zajímá, by mi mohli napsat do zprávy :) Nebo prostě jenom "přečtěte si" - "zamyslete se nad tím" - "nic neříkejte."
Alice Stronghold: internetspiritofdream on January 11th, 2015 08:58 pm (UTC)
Dá se nastavit v možnostech "kdo by měl vidět tenhle článek" i variace "nezobrazovat pro" a vyplníš nežádoucí jména přátel. Simple. :)
Alice Stronghold: Brides dayspiritofdream on January 8th, 2015 09:23 pm (UTC)
Braněnko, kočičko, já tě žeru, víš to? *mental twin*
branwen: girlbranworld on January 9th, 2015 01:38 am (UTC)
to se hodí, pár kil dolů by mni neuškodilo :D
^_-
Alice Stronghold: Brides dayspiritofdream on January 11th, 2015 08:54 pm (UTC)
Nj, dyž já taky dávám kila dolů, to já tě asi nesežeru. Leda... jsi zelenina? :)