?

Log in

No account? Create an account
 
 
20 January 2015 @ 04:00 pm
Lego Friends  
Poslední dobou se opět dostávám do fáze "jsem stará a doba je jiná, než když jsem byla malá", asi to znáte všichni.
Chápu spoustu věcí, které se mi sice nelíbí, ale ciwe se stim smířím, a pak jsou tu ty, nad kterýma zůstávám nechápavě civět.
Třeba... LegoFriends. Lego pro holky. Lego, z něhož byly eliminovány téměř všechny prvky lega. Ok, asi se z toho dá i něco sestavit, ale postavičky připomínají barbínky a reklamy na tuhle hračičku vypadají jako cool party pro náctky.
Milovala jsem na Legu, že se z něj dalo postavit cokoliv, nikoliv předem předohýbané díly, z nichž šel jen a pouze párty dům. Doufám, že až budu mít nějaký minilidi, bude ještě normální lego k dispozici. V nejhorším oprášíme Merkur.

 
 
Místo usídlení: pod dekou
Nálada: tiredtired
Poslouchám: Futurama
 
 
 
branwen: hairbranworld on January 20th, 2015 04:20 pm (UTC)
já ti nevím, já jako malá měla Scalu, což bylo taky lego pro holky (utratila jsem za to tenkrát všechny peníze, co jsem dostala k vánocům a narozkám) a úplně jsem to milovala... navíc to byla mladá koc, co měla vlastní barák, takže to bylo i feministický ;)
to, že někdo vymyslel alternativní verzi přece neznamená, že si holky nesmějí hrát s tou původní, ne? takhle mají (všechny děcka, ať jsem korektní) aspoň možnost kromě hranatých panďuláků s dírama v hlavě si hrát i s jinýma figurkama :) a o zánik klasickýho Lega bych se fakt nebála ;)
Alice Stronghold: kitchen witchspiritofdream on January 24th, 2015 08:04 pm (UTC)
Jen aby. :)