?

Log in

No account? Create an account
 
 
20 January 2015 @ 04:00 pm
Lego Friends  
Poslední dobou se opět dostávám do fáze "jsem stará a doba je jiná, než když jsem byla malá", asi to znáte všichni.
Chápu spoustu věcí, které se mi sice nelíbí, ale ciwe se stim smířím, a pak jsou tu ty, nad kterýma zůstávám nechápavě civět.
Třeba... LegoFriends. Lego pro holky. Lego, z něhož byly eliminovány téměř všechny prvky lega. Ok, asi se z toho dá i něco sestavit, ale postavičky připomínají barbínky a reklamy na tuhle hračičku vypadají jako cool party pro náctky.
Milovala jsem na Legu, že se z něj dalo postavit cokoliv, nikoliv předem předohýbané díly, z nichž šel jen a pouze párty dům. Doufám, že až budu mít nějaký minilidi, bude ještě normální lego k dispozici. V nejhorším oprášíme Merkur.

 
 
Místo usídlení: pod dekou
Nálada: tiredtired
Poslouchám: Futurama
 
 
 
ebzenkaebzenka on January 20th, 2015 11:03 pm (UTC)
No, mně se ta konkrétní série pro holky taky moc nelíbí, ale Lego je ve skutečnosti furt jen jedno, dokonce se stále dá koupit základní sada pouhých kostiček bez speciálních dílů (plánuju ji pro děti v příští vlně narozenin). Pořád se všechny série dají kombinovat, takže když koupíš klukovi růžovej párty barák s bandou pubertálních dívenek a holce Hvězdu smrti i s Palpatinem, stejně to nakonec skončí v jedný krabici, a z toho se pak dají dělat naprosto úžasný věci. Třeba růžová Hvězda smrti a hororový dům hrůzy plný nepřátelských emzáků s děsivými květinkami v oknech. A furt z toho postavíš i cokoliv jinýho, zejména když máš tu základní sadu kostek navíc.
Já jsem dětem přes online bazary nasbírala obrovskou sadu Dupla se sadou domácích zvířat, sadou zvířat ze zoo a spoustou lidských postav, které se dají libovolně kombinovat, posazovat do autíček, stavět jim domy, posazovat je na ty zvířata,... až budeš mít ty vlastní pidilidi, tak se ozvi, ty moje z toho tak akorát vyrostou.
I když další dobrá informace je to, že i Duplo a Lego jsou kompatibilní, základní dílky se do sebe dají nacvaknout.

A až budem s manželem v důchodu, tak si plánujeme zakoupit speciální architektonické studio, které je označeno od 16 let, a budeme si stavět domečky.
jessa_madrinjessa_madrin on January 21st, 2015 05:28 am (UTC)
XD
Ten tvůj příspěvek ve mně vzbuzuje tolik otázek...
-jsou na Hvězdě Smrti květiny?
-hrál si Palpatin s Duplem, když byl malý?
-dá se hororový dům hrůzy považovat za zbraň Impéria?
-a Jan Tleskač? Mlátil kostičkama o sebe nebo je stavěl jednu na druhou?
-má Palpatin růžové spodky?
-umístíme-li Palpatina do domu hrůzy, bude tam jako a) oběšenec, b) zombie nebo c) šílený megalomanský magor?

tolik otázek...
Alice Stronghold: Bowties are cool!spiritofdream on January 24th, 2015 08:08 pm (UTC)
Květiny na Hvězdě smrti jsou jako alternativní zdroj kyslíku. Palpatin si s Duplem nehrál, hrál si s malými ještěrkami. Dům hrůzy je zcela nepochybně zbraní impéria, ale nevím, co na to Tleskač. :D
Alice Stronghold: nyan Tardisspiritofdream on January 24th, 2015 08:05 pm (UTC)
Velmi dobrý plán na stáří!