?

Log in

No account? Create an account
 
 
20 January 2015 @ 04:00 pm
Lego Friends  
Poslední dobou se opět dostávám do fáze "jsem stará a doba je jiná, než když jsem byla malá", asi to znáte všichni.
Chápu spoustu věcí, které se mi sice nelíbí, ale ciwe se stim smířím, a pak jsou tu ty, nad kterýma zůstávám nechápavě civět.
Třeba... LegoFriends. Lego pro holky. Lego, z něhož byly eliminovány téměř všechny prvky lega. Ok, asi se z toho dá i něco sestavit, ale postavičky připomínají barbínky a reklamy na tuhle hračičku vypadají jako cool party pro náctky.
Milovala jsem na Legu, že se z něj dalo postavit cokoliv, nikoliv předem předohýbané díly, z nichž šel jen a pouze párty dům. Doufám, že až budu mít nějaký minilidi, bude ještě normální lego k dispozici. V nejhorším oprášíme Merkur.

 
 
Místo usídlení: pod dekou
Nálada: tiredtired
Poslouchám: Futurama
 
 
 
Zuzka: universe closedcertisko on January 21st, 2015 08:19 am (UTC)
Tu reklamu jsem viděla jednou. Bleah.
Sice souhlasím s moudrou výše píšící Ebž, že nejlíp to dopadne, když se smíchají lego bárbíny, lego hasiči a lego vesmír (plus amorfní kostičky), ale stejně blahořečím právě a jedině směs základních hranatostí. Mívala jsem takovej lavor lega, největší vymoženosti tam byly dveře, okna, střešní tašky a díly z poloprůhlednýho plastu. Představivost zajistila zbytek. Tak by mě teď fakt zajímalo, kde ten lavor skončil...
Alice Stronghold: nyan Tardisspiritofdream on January 24th, 2015 08:07 pm (UTC)
Můj lavor se kdysi dal mé sestřenici, která si s ním nehrála, ale lavor se nevrátil. Ale někdy musíme obnovit zásoby!