?

Log in

No account? Create an account
 
 
10 May 2015 @ 08:35 pm
Chce to trošku nakopnout. Trošku!  
27. 6. bude další orientální večírek. Nějak jsem řekla, že pokud budu schopná, konečně se taky zapojím a po spoustě let taky konečně vylezu na jeviště a něco předvedu.
Nicméně záchvaty paniky mě zaplavují jenom z představy, že tančím před lidmi. Cítím, jak se mi rozbuší srdce a můj obličej získává barvu normálního člověka.
Co dělat, abych se zbavila tohohle stavu? Už mi to začalo připadat jako dobrý nápad, talí chce dokonce vymyslet originální choreografii speciálně pro nás dvě a nám dvěma na míru, ale pak jsem se podívala na shaabi profesionální tanečnice a stav úzkosti je zpět. Proč bych se měla snažit? Nebudu dobrá, nebudu hezká a Dangerous po boku... no, budu neviditelná. A i kdyby tohle všechno nakrásně nebyla pravda, když mám tenhle pocit, dobrý to nebude.
Tak sakra už, neznáte třeba hypnotizéra nebo tak něco?
 
 
Nálada: nervousnervous
Poslouchám: Pravá blondýna
 
 
 
dl_blanca: dance dancedl_blanca on May 11th, 2015 08:31 am (UTC)
Tak předně *chuml*. Jsi úžasná, skvělá, nádherná a vůbec. Milujeme tě. A budeme tě milovat ať budeš tančit nebo ne, i když něco pokazíš, i když budeš perfektní. Tak.
Nádech, výdech a na lidi kašli. Buď jsou cizí a tím pádem na jejich názoru nezáleží, a nebo jsou tvoji a je jim z hloubi duše jedno, že v něčem nejsi dokonalá, protože ocení už jenom tvoji odvahu a snahu překonat sama sebe.

(A jako někdo, kdo má doma Mařena v životní velikosti ti posílám ještě jeden *chuml* navíc. Jsou k zbláznění, ale bez nich by to bylo horší.)
Alice Stronghold: keyspiritofdream on May 11th, 2015 05:08 pm (UTC)
Kdybych chtěla být dokonalá, tak neřeknu... ale když je člověk vedle někoho, srovnání prostě nikdy neujde. A moje totálně neexistující sebevědomí se v tomhle směru nedokáže vyhrabat, i když racionálně vím, že máš pravdu pravdoucí.
Ale tak v nejhorším si dám panáka, dva... tři... a něco tam předvedu. :D