Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

Přednáškové promo

Snad už se nebude moc hýbat s programem, protože zatím to vypadá docela uspokojivě.
Krasojízda začne 7. 7. ve 21:00, kdy vám povím o tom, jaké to bylo být homosexuál za totáče v přednášce: Homoerotika v době normalizace. (Tuhle ještě nemám vůbec hotovou, bude to masakr, páč se teď pročítám zákonama z r 1950 a 1961 a moc tomu nerozumím)
Den poté, ve středu 8. 7., si mě můžete užít hned dvakrát - v 11:00 budu mít v rámci F&H linie přednášku o Nightrunners (taky ji nemám, ale rozumím tomu až moc dobře) a ve 20:00 na Maelströmu možno se seznámiti se Slavnými nevěstinci přelomu století (ta už je vyrobená).
Čtvrtek 9.7. opět v 11:00 na F&H vás seznámím s rodinou císařovny Sisi v přednášce Ti další z Possenhofenu. (Vyrobená a fakt fakt fakt dobrá, vstaňte na ni!).
Páteční popoledne v 15:00 se na Maelströmu dozvíte, jak jsou na tom ruští gayové a lesby v mojí nejvážnější přednášce s kryptickým názvem 404 (ještě ji nemám hotovou a moc se mi do toho nechce, protože je to... osobní, ale bude stát za to).
Sobota 11.7. nabídne dynamické duo Kleio&Solast, kteří vám od 15:00 popovídají na ComicsConu o zamilovaných komiksových mládencích v přednášce Young Bottoms in Love.
Tags: festival fantazie, mdd, učím
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments