?

Log in

No account? Create an account
 
 
24 August 2015 @ 10:50 pm
Trochu toho mamonu a tak vůbec  
Dneska v noci prošla naším brlíškem docela otřesná bouřka. Dokonce se snad úplně poprvé stalo, že jsme si nevyříkaly, co nás trápí, před spaním, takže se srážky zdržely ještě ráno a dopoledne. Ale odešly a zase máme doma sluníčko. A je mi celkem putna, že se poslední dobou z tohohle slova stala nadávka.
Odpoledne jsme se vydaly na malou procházku za účelem prodeje starých knih do Antikvariátu 11. Docela zážitek, obchod vede pán, jehož vousy můžou s klidem konkurovat ZZ-top, mlčky knihami listoval, a když jsme řekly, že co si nevezme, asi vyhodíme, bránil ty nebohé braky do poslední stránky. Nakonec nám za sbírku starých Shakespearů, Goetha psaného švabachem a spoustě nepotřebných knížek z Festivalu káplo k dobru nějakých 150 korun, což vůbec není špatné, když jsme se jich šly zbavit zadarmo.
Původně jsme mířily do Alzy, protože talí nutně potřebovala reklamovat noťas, ale... Ale cestou jsme narazily na otevřený Wall Street Praha obchod, kolem kterého pokaždé chodíme po zavíračce a mlsně okukujeme kočičí tašky. Kabelku s kočičkou sice nemám, ale mám batoh z recyklovaných petek s beruškami a tričko/tuniku/šaty, do kterých jsem byla překecaná. A moje drahá má nový naprosto boží trenčkot a zajímavě šílený topík, ve kterém vypadá ještě víc sexy než obvykle.
To máme z toho, že si vynahrazujeme chvilky, kdy byl ten obchod zavřený.

V e-shopu toho moc nemají, ale mrknout se můžete: http://www.wall-street-praha.cz/
Tags:
 
 
Místo usídlení: doma
Nálada: lovedloved
Poslouchám: Spartacus
 
 
 
Alice Stronghold: retrospiritofdream on August 26th, 2015 08:02 pm (UTC)
A ten e-shop je prdlajs proti tomu, co je v kamenném obchodě! Mají obaly na mobily, peněženky, psaníčka, kulaté kabelky, velké kabelky, batůžky, obří tašky přes rameno... s dokonalými designy za ceny, které neboli. Strávily jsme tam asi hodinu, než jsem odešla s batůžkem. :-)
Tyjo ale kočky vs. kytky... toť věčný boj. U nás doma teda kočka všechny kytky porazila, ale na vzoru to není tak jednoznačný. Fakt doporučuju podívat se na ten obchod u zastávky Kamenická, mají tam i velké dřevěné korále.

Co chceš za staročeskou čítanku? :D
Amy Williamsliszkalupeni on August 26th, 2015 08:50 pm (UTC)
Obal na mobil zrovna potřebuju, neb mám nový mobil a nemám kapsičku. Ceny, co jsem viděla na e-shopu, fakt moc nebolí, to je fakt. Tak že bych to omrkla? A kočky VS kytky, to je přesně můj konflikt. Zatím to mám tak půl napůl, ale začínají převažovat kočky. Jednou jsem přišla na pohovor s kočičím šátkem, vytáhla kočičí penál a pak kapsičku s mobilem, na které byla kočičí brož, tak se mě paní opatrně zeptala, jestli mám ráda kočky :D Kytky jsou ale fajn. Akorát naštěstí dřevěných korálí mám strašně moc, takže ty nehrozí.
Víš co, já ji někam přinesu a ty zjistíš, jestli ji chceš a dohodneme se osobně? :)