?

Log in

No account? Create an account
 
 
18 June 2016 @ 10:56 pm
Let's do it, let's do it...  
let's fall in love

Jak začít, aby to neznělo jako bohapusté vychloubání... Inu, jestli jste mě naposledy viděli někdy před pár měsíci a viděli byste mě nyní, asi byste měli chvíli problém s tím mě poznat. Shodila jsem vlasy a pár kil. A protože taková změna si žádá trochu toho nového pozlátka, stalo se, že v peněžence zase nastal poměrně významný průvan (aneb už nikdy nebudu říkat, že si nic nekoupím, protože...).
Vlastně jsme se jenom jely podívat, jestli by někde nebyla nějaká dlouhá sukně pro Dangie. A já si řekla, že by se mi hodily nové kalhoty, protože všechno je mi veliké, i ty poslední nejmenší už jsou zralé na pásek.
Ve výsledku jsme si každá dovezly zase nové oblečení (protože do bytu bez skříně s hromádkami věcí se to skvěle hodí) a jsou to kousky, nad kterými nestačím žasnout, protože bych vám ještě před těmi pár měsíci odpřisáhla, že něco takového bych si nekoupila, neslušelo by mi, nikdy bych nechtěla.
Mám:
- černé šaty s růžemi, které mají v pase průhlednou černou krajku
- koženkovou bundu tak geniální, že ji snad ušili na mě
- bílé(!) kalhoty velikosti 40 (!!!!!!!)
- modrou košili s bílými puntíky bez rukávů
- černou košili s tříčtvrtečním rukávem (velikost 38!!!)
- bílé lodičky
 
 
Místo usídlení: Staré Ďáblice
Nálada: thoughtfulthoughtful
Poslouchám: myčka nádobí
 
 
 
regilaregila on June 19th, 2016 08:17 am (UTC)
Mně tchýně koupila v sekáči dokonc dvoje (!) bílé (!) kalhoty. A jsou úplně bezva, vůbec se toho neboj. :)
ebzenkaebzenka on June 20th, 2016 08:38 am (UTC)
Já zase v deliriu počínající angíny byla u vás v Práglu na školení, našla retro sekáč a utratila v něm tisícovku!!!!!! Mám dvoje šaty, jedny puntíkaté a jedny černé a oboje tak úžasné, že stály i za ty nekřesťanské prachy (šaty ze sekáče za pětistovku bych si fakt nekoupila, kdyby nevypadaly, jako že je ušili na mě). Ať žijou nákupy.

Šaty s růžemi bych vážně chtěla vidět. Bílé kalhoty jsou super.